Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyűlölöm az anyósom, de ezzel...

Gyűlölöm az anyósom, de ezzel a magam életét keserítem. Aki letudta szarni az anyósát úgy, hogy nem szakította meg vele a kapcsolatot, hogy csinálta?

Figyelt kérdés

Férjemmel mesébe illő a kapcsolatunk, ezért nem áldoznám fel a kapcsolatomat azért, hogy ez a nő eltakarodjon az életünkből, amúgy sem tudnám mert van 2 gyerekünk. Az első gyerek születése óta nem tudom tolerálni, szívből gyűlölöm. Sokszor elhatároztam, hogy na innentől leszarom, de folyamatosan idegesít, ostoba nagyon és kétszínű is, plussz nem fogadja el, hogy mi egy külön csalàd vagyunk. Minden szart összevásárol a gyerekeinknek is amikor többször kértük, hogy ne!

Aki szintén utálta az anyósát, hogy tudott uralkodni magán? Mire kellene gondolnom, hogy győzzem le ezt az érzést bennem?



2021. febr. 13. 20:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
58%
Gúnyolja, megharapja a gyereket??? Miajóisten van?? Min. leütöttem volna, majd kihívtam volna rá a pszichiátriáról valakit.. miket el nem tűrtök! Miért nem pofozod fel?? A férjed miért van kussban? Miért engeded be? Rendőrséggel vitetném el, ha megharapná a gyerekem majd még próbálna bejönni! Felnőtt ember harap, ez normális??? :D Nem kéne a frontinra innia, te meg vezesd be a parasztlengőst, hidd el leszokik róla! :D
2021. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
23%

Szomszéd néni-t hogy kezeled?

Lehet úgy kezelni az anyóst is?

Szerintem ezt nem könnyű.

2021. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
37%
Hogy lehet szarba lenni az anyóssal. Olyanokat főz az a drága jó asszony, hogy mind a tíz ujjamat megnyalom. Úgy iszik mint egy férfi. Szeretlek Áginéni!
2021. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
63%
#13: Nem rólad van szó és nem a te anyósodról. Ezt mennyire sikerült felfogni?
2021. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen ebben a cipőben járok én is. Az a baj, hogy kizárni nem lehet az életünkből, mert hát csak a férjem anyja, a gyerekeim nagyanyja. Ha azt mondom neki nem jöhet a gyerekekhez, az én anyám milyen jogon jön? Ha meg a férjem elviszi hozzá a gyereket, sirhatnekom van hogy azzal a büdös venasszonnyal van egész nap, nélkülem. Szó szerint egész nap sírok mert azzal van a gyerekem akit gyűlölök. Dehát nem mondhatom hogy nem viheti oda a gyereket, mert akkor én mi jogon viszem el az én anyámhoz. Ugyanez a helyzet a karácsonyokkal, húsvétokkal, szülinapokkal, stb... minden ünnepünk így van tönkre téve, mert olyanokkal kell tölteni akikkel nem akarjuk. De hát nincs mit tenni, sajnos tűrni kell. Lehet tényleg akkor lesz vége ha a vénasszony elhalálozik. Csak attól félek lehet túl fog élni minket 😁
2021. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ha sírhatnékod van, 15-ös, arról viszont már te tehetsz. Hogy neked semmilyen megoldás nem jó, az már nincs rendjén. Nem mondod neki, hogy nem jöhet, csak éppen te elmész otthonról. Amiatt meg, hogy a gyerek a nagyanyjánál van, te ne sírj, a gyerek valószínűleg szereti, neked meg van egy kis szabadidőd, van mire fordítani. Az ünnepeken se kell odamenned, mért kéne? A párod megy a gyerekkel, te meg nem. Egyáltalán nem kell szenvedned!
2021. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak sima beszólogatás lenne feléd, meg hogy mindent összevásárol, még meg is érteném, hogy technikákat keresel arra, hogyan viseld el, de amit leírtál, hogy művel a gyerekekkel, azt felelős szülőként sem neked, sem a férjed nem kellene eltűrnie, akkor sem, ha "mégiscsak" az anyja. Már a gúnyolásnál is a saját szülőmet is jópár hetes parkolópályára tettem volna, világossá téve, hogy ez azért van. Ha pedig fizikailag bántja a gyereket, akkor nem láthatja többet, de legalábbis évekig, akkor is nagy-nagy próbaidő után kúszhatna vissza. Itt az a baj, hogy a férjed nem jelölte ki a határokat, mert "mégiscsak az anyja", de ennek te, meg a gyerekek isszátok meg a levét. Azonnal le kell ülni a férjeddel, és nagyon komolyan elbeszélgetni, hogy most azok miatt a dolgok miatt, amiket az anyós csinált, karácsonyig nem láthatja a gyerekeket, értelemszerűen nem jöhet hozzátok, ti sem mentek, ha nagyon akarja vele tartani a kapcsolatot, hívja telefonon. Aztán, ha karácsonyig nagyon összeszedi magát, talán kap egy lehetőséget. Azért enged meg magának ennyit, mert nem lett leállítva. Most le kell!
2021. febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem kezd el látványosan elfelejteni a születés nevnap stb ünnepeket és talán észreveszi magát,ha vásárolgat és jár hozzátok a társaságában kukulj meg,ha kérdez igen/nem.

Amiket nem szeretnél a gyerekeknek adni azokat ajándékozd el akár rosszabb sorsu gyerekeknek vagy családnak. Bármit is mond vagy tesz lássa rajtad,hogy neked mindegy,hogy él vagy sem.

Nálam legalábbis bevált az anyósjelöltnél..

2021. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem volt még anyósom,és embert se sz.rtam még le,de ha lenne és nem ellenkezne,akkor persze,szívesen megtenném. :)
2021. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
44%

Hű, micsoda rémes anyós hogy mindent megvesz az unokáknak, ez felháborító! :)

Annyira nem lehet szörnyű, ha tökéletes pasit nevelt neked.

2021. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!