Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kezeljem az ilyen anyósje...

Hogy kezeljem az ilyen anyósjelöltet? Bocsánat elég hosszú

Figyelt kérdés

Azon lovagolnak hogy adjam el a házat költözzünk a párom telkére ( telek egy 10 nm-es " nyaraló van rajta na ezt is ugye egy házat tenni rá nem kis pénz...)


A telek anyukáék mellett van.


Nos nekem ezen a fő probléma, hogy nem is akarom eladni mert megdolgoztam érte ha eladnám is maradna adósság belőle mert így nem is érne annyit.


Belekötött abba, hogy a páromnak semmi keresnivalója itthon ( külföldön dolgozik) mert ő ott milyen jól keres.. ( hó végére neki se marad sok meg mínuszos...+ Nekem se küld haza pénzt pedig munkanélküli vagyok)


Meg ő ha lesz unokája akkor másfél órát nem fog utazni, hogy láthassa.

Ezt se értem hogy az nem baj hogy a fia 900 kmre van,de az baj ha nálam másfél órára...


Meg ő reméli ha öreg lesz akkor ápolgatjuk mert a családban ezt szokás és ezt csak onnan a szomszédból lehet megtenni...


Igenám,de nekem is van anyám meg családom akiknek ugyanolyan szüksége lehet majd ezekre


De ő azt gondolja hogy ő a világközepe...

" Sógornőm" is mesélte hogy inkább elkezd sírni ha valami nem úgy van.


Állandóan babusgatja a fiait ( óvónő lehet ezért)


Páromnak ezeket elmondtam, kiderült hogy hát anyuka nem is mondott el mindent, meg ferdített ( én nem akarom hogy jöjjön az unokához)

Meg azt mondta ő ezt nem hiszi el hogy az anyja ilyeneket mondott...


Azóta párommal se beszélünk annyit, nincs bizalmam felé, szerintem kiakarnak túrni a családból, nem szeretnek " mert elveszem a fiát"



Tudom, hogy a párommal fogok élni nem az anyjával. De ha állandóan belémköt azt nem lehet tolerálni egy idő után, párom meg nem látja be, hogy ezek elég bántó dolgok voltak és mégis én vagyok a hibás merthát " anya nem úgy gondolta" ezeken szerintem nincs mit félreérteni.



2021. febr. 25. 08:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
94%
Legnagyobb manipulátor pszichopaták az ilyenek! Menekülj!! Nekem mamám ilyen, én nem tudok sajnos, de menekülnék, ha tehetném!
2021. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
94%
Uram Isten..... Miért vagy még vele? Anyuci pici fiacskája, ezektől menekülni kell. Nem téged véd, hanem az anyját, még akkor is ezekszerint, ha egyertelműen sérteget. Nem lehet vele megbeszélni a dokgokat sem, mert egy gyerek felfogásával rendelkezik. Hagyjad ott a fenébe, amilyen gyorsan csak tudod és vissza se nézz. Az, hogy te add el a házadat, hogy építhessetek egy közöset, az a világ legnagyobb baromsága. Abból az lenne, hogy te eladtad, de a pénz fel lesz élve majd ott anyucinál, ház meg k*rvára nem lesz nektek. Aztán te minden nélkül ott maradsz, aztán ha meguntak akkor mehetsz majd az utcára, vagy ahova akarsz. Semmiképpen ne add el a házad/lakásod. Egy ilyen emberrel nem lehet jövőt építeni. Keress egy normális embert, aki úgy viselkedik, mint egy felnőtt és nem anyuci pici fia.
2021. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Az anyja, az egy dolog, kellemetlen, de ki lehet zárni a hülyeségeit. Ehhez viszont a fiának kéne partnernek, társnak lenni. De nem az. Direkt azt írtam, hogy az ő fia, és nem azt, hogy a párod. Nem kell neked egy ilyen anyámasszonykatonája.
2021. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 qkker1 ***** válasza:
92%
Menekülj, mama pici fia nem tud leválni anyuciról, soha nem fog melletted kiállni!
2021. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de a leírásod alapján a párod nem felnőtt, nem kész arra, hogy önálló életet éljen valakivel. Komolyan kéne beszélnetek arról, hogy kinek mi a célja az életben, vagy ezzel a párkapcsolattal. Lehet, hogy teljesen mást szeretnétek, akkor kár húzni, ha meg egyfelé tartotok, akkor pro és kontra ki kell állni egymásért.
2021. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, magam nevében beszélek. Szeretetheted, de mama lesz a tàrsa. 10-15 év szenvedést megspóroltunk neked. Legyél boldog, sztem mindenki ezt kívànja. Vele nem leszel.
2021. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd vissza amiket írsz, ezeregy okot írtál már ami miatt kizárt h ti ketten normális életet fogtok élni, KETTEN.
2021. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
El ne add a házadat, viszont a pasidat hagyd el,amig nem késõ.
2021. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de nem anyós a legnagyobb probléma. Hanem a párod. Téged nem is szeret egyáltalán,plusz anya pici fia. Én szakítanèk. Nem érdekelne, hogy megváltozik..stb..nem fog. Az oké h nem akarsz melléjük költözni..de én a párom kedvéért sem adnàm el az ingatlanom...még ha máshová költöznénk is.
2021. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Ebből jó nem lesz. Kíméletlen meg magad.
2021. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!