Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Baratom anyja miert nem er ra...

Baratom anyja miert nem er ra reggelit csinalni? Regen mindig csinalt most meg mar nem. Megertem hogy nincs ferje es nem nagyon kell csinalni de ezt nemertem. Mi mindig csinalunk valami reggelit a baratomnak anyam mindig kinalja valamivel.

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 09:36
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
96%

13: ooops, már előttem leírtad ugyanezt (19 voltam)


:)

2021. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
96%
#16: nekem is volt némi de-ja-vue érzésem.... :)))
2021. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
96%

Életemben nem voltam a fiam egyetlen dugópajtijának sem a hadtáposa.

Sokszor azt sem tudtam, hogy ott van valaki, mert az emeleten volt a fúnk szobája.

Azt meg végképp nem tűrtem volna el, hogy bármelyik is kritizálja, hogy én mikor kelek, a saját házamban. Az lett volna az utolsó látogatása ott.

De szerencsére aki a menyem lett, az teljesen normális, ezért is választotta őt a fiúnk.

2021. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
94%

23. "Életemben nem voltam a fiam egyetlen dugópajtijának sem a hadtáposa."

Tökéletes megfogalmazás!

2021. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
97%
Ha megérted, hogy elvált a férjétől, azt miért nem érted meg, hogy ha mar emiatt nem csinál neked reggelit? Hagyd békén, van neki nagyobb problémája is annál, hogy téged kiszolgáljon. Inkább viszonozd neki, és csinálj te reggelit a barátod anyujának. Biztos örülne neki.
2021. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
91%

Ha szóvá tennéd, vagy csak visszahallanám a hisztidet, akkor tennéd be a lábad a házamba utoljára.


Ha délig van kedve pihenni, vagy csak fetrengeni, megteheti, ugyanis ő OTTHON van, és mi van akkor, ha nincs a hűtőben virsli?

Neked az ég egyadta világon SEMMI közöd nincs az életéhez, és ha annyira virslit akarsz, kapd be a pasidét ;)


Mégis mit képzelsz magadról, ki vagy te? Egy kis takony, semmi több, egy aktuális punci!

2021. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
94%

Tökéletesen egyetértek az előttem szólókkal, de van még egy félmondat, ami nekem szemet szúrt.

"Régen mindig csinált". Azt te megköszönted valaha is, kérdező? Segítettél benne bármikor? Felajánlottad akár egyszer is, hogy viszonzod valamikor, valamivel? Legalább annyival, hogy akkor az ebédhez megpucolod a krumplit, például.

2021. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
97%

Anyósom se csinál nekünk reggelit mikor nála vagyunk, pedig anyukám mindig napi hatszor etet minket ha őket látogatjuk meg. És...? Eszembe se jutna emiatt nem kedvelni anyósomat :D

Ne vedd magadra, nyilván nem veled akar kitolni azzal hogy nem ad enni, csak nem gondolja hogy az ő dolga lenne. És igaza is van, nem az ő dolga! Csinálj neki te reggelit, vásárolj be hozzá, teríts meg mire felkel, biztos jól fog neki esni.

2021. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
95%
nekem kifejezetten kellemetlen amikor a baratom anyukaja (persze szeretetbol es kedvessegbol) de az egesz hutot kipakolja elem, hogy reggelizzek, raadasul ugy hogy ok sosem szoktak reggelizni. sokkal egyszerubb ha magadnak megkensz egy szelet kenyeret es annyi, nem kell varni hogy kiszolgaljanak
2021. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
96%

Régen a barátod még gyerek volt. Már nem az.

Amúgy én NEM bátorítalak, hogy vendégként nyitogasd a hűtőt és főzz más konyhájában. A BARÁTOD van otthon, elsősorban neki kell gondoskodnia a te reggelidről is. Te max. segíthetsz neki a jelenlétében.

2021. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!