Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Baratom anyja miert nem er ra...

Baratom anyja miert nem er ra reggelit csinalni? Regen mindig csinalt most meg mar nem. Megertem hogy nincs ferje es nem nagyon kell csinalni de ezt nemertem. Mi mindig csinalunk valami reggelit a baratomnak anyam mindig kinalja valamivel.

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 09:36
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
78%
Te nem vendég vagy, hanem egy parazita, ennek megfelelő a bánásmód is :)
2021. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
8%

Nem azt írom hogy hú csináljon reggelit mert ez a dolga, de remélem csinál is valamit az anyja. Mert mi is szoktunk délig is akár, nincs vele gond, viszont ha nem főz, nem mos, az baj. Ha nem is mindig ő hanem a barátod úgy is jó. De gondolom ezeket csinálja.


Ha sokat vagy ott, sokszor voltál akkor már elég otthonos kell legyen a hely hogy csinálsz reggelit.


pl: én nem csinálnék más házában kaját, kivéve ha sokszor voltam ott, és ez biztos nem gond senkinek.

2021. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
12%
+ dolog. Attól hogy ő nem csinál neked, neked sem kötelező neki. A vendég nem = a cseléddel. Szép dolog meg minden, de nem kötelező. Csinálsz kettőtöknek, bőven elég. Vagy épp magadnak ha úgy van.
2021. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
97%

Senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit csinál az, aki OTTHON van.

Te egy kis hercegnő vagy, aki elvárná felnőtt létére a kiszolgálást. Ideje lenne felnőni és vásárolni magadnak kaját, ha zabálni akarsz, nem egy idegen hűtőjében turkálni és megjegyzéseket tenni, hogy még virsli sincs.

2021. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 qkker1 ***** válasza:
96%

"Kezdjuk ott h meg egy virsli sincs a hutoben semmi reggelinek valo"


1. Tanulj meg ékezeteket és írásjeleket használni!

2. Te vagy a barátod szépen vesztek magatoknak reggelinek valót, nem az anyja dolga, hogy téged etessen!

2021. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 qkker1 ***** válasza:
97%

"Ja még 10kor mindig ágyban fekszik. En mar felkeltem vagy 8 utan xd"


Mi közöd van hozzá?

2021. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
92%
Te ezt miért nem a barátodon kéred számon? Ha ő hív meg, neki kell gondoskodnia az ellátásodról. (Már ha nem hívatlanul mész oda!)
2021. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom eletedben nem dolgoztal meg egy percet se, annyi a dolgot max, hogy iskolaba jarj, a szuleid eltartanak, nyilvan fel tudsz kelni 8-kor.

Aztan terjunk majd erre vissza 20 ev mulva, amikor kidolgozod a beled, felnevelsz par gyereket, viszed a haztartast, stb. Na akkor magyarazzal majd, hogy kinek hanykor is kene kelnie a hetvegen :)

2021. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező! Fogd meg a barátod kezét, menjetek el bevásárolni, aztán ha te már úgy is fent vagy...vagy inkább a barátod, hiszen te mégiscsak vendég vagy álljon neki és csináljon reggelit mindenkinek. Anyukádtól meg nagyon rendes, hogy gondol másokra is.
2021. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
96%

Nektek kellene megvenni a hozzávalókat és megcsinálni! Hogy ő mit tart a hűtőben, mit nem, az az ő magánügye! Nekem évekig üres volt a hűtőm, mert minden kaját útközben vettem és ettem.

Senki, ismétlem, senki nem kötelezhető arra, hogy bárkinek ételt adjon, kivéve a kisgyereknek, aki nem tud venni magának, még a kisbabák nem tudják elkészíteni, őket etetni kell.

2021. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!