Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Baratom anyja miert nem er ra...

Baratom anyja miert nem er ra reggelit csinalni? Regen mindig csinalt most meg mar nem. Megertem hogy nincs ferje es nem nagyon kell csinalni de ezt nemertem. Mi mindig csinalunk valami reggelit a baratomnak anyam mindig kinalja valamivel.

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 09:36
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
82%

Te miért nem bírsz megkenni egy zsömlét?

Vagy mindig meleg reggeli kéne frissen facsart narancslével?

2021. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
79%
Majd felébredsz kérdező, és a kezed bele fog lógni a bilibe. ;)
2021. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem nem arról van szó, hogy a kérdező elvárja mikor ott van, hiszen havi 1x megy.

Hanem arról, hogy fura neki, hogy egy anya nem gondoskodó, mert az ő anyukája az.

Én pl. soha nem fogom megérteni anyósom aki beteges etető, azaz más témája sincs csak a kaja, de már betegesen.

2021. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
90%
A párodtól kellene elvárnod, ha már nála Vagy vendég, hogy gondoskodjon arról,hogy étel legyen otthon Nektek. És ha már arra vágysz,hogy eléd rakják, akkor azt is a párodtól. Az anyjának ehhez semmi köze. Felnőttek vagytok du..ni, akkor ehhez is. Az,hogy Anyukád úgy bánik veletek ,mint egy ovissal, az az Ő dolga, de el nem várhatod.
2021. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!