Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Baratom anyja miert nem er ra...

Baratom anyja miert nem er ra reggelit csinalni? Regen mindig csinalt most meg mar nem. Megertem hogy nincs ferje es nem nagyon kell csinalni de ezt nemertem. Mi mindig csinalunk valami reggelit a baratomnak anyam mindig kinalja valamivel.

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 09:36
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, nem köteles befogadni, régen nem is aludhattak egymásnál a párok a szülőknél. Ha éhes vagy fogd a pici feneked és vegyél magadnak kaját vagy csinálja ezt a párod. Komolyan nem lustálkodhat a saját házában munka után csak mert te egy korán kelő vagy? A saját házában nem hozzád kell igazodnia. Mivel te vagy a vendég ez pont fordítva van. Ha pedig ott nem tetszik akkor anyukádhoz menjetek és adjon ő reggelit, hidd el egy idő után már ő sem adna reggelit, ha túl gyakran mentek át.
2021. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
90%
Na, mert ez a korán kelés akkora kunszt? És lejjebb való az, aki később kel? Nekem is egy haverom azzal menőzött, hogy ő felkel 6 órakor, és meg alszom 9-ig, milyen puhány vagyok. Aztán mire ment vele? Az ébrenlétem alatt én megtanultam három idegen nyelvet, ő meg az ébrenléte alatt elitta a fél vagyonát, vagy még annál is többet.
2021. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
91%
Anyad helyett neked kellene reggelit csinalnod a baratodnak, s amikor nála vagytok, vagyis az anyjanal vagytok, akkor neki kellene neked. Miert kellene a szuloknek kiszolgalni? Dugni at tudsz menni te is...
2021. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
93%
Tehát d.gni tudtok,de a reggelizés önállóan nem megy..érdekes.
2021. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
22%
#23 Jaj, de önérzetes kis dugópajti vagy te... :D
2021. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim válasza:
81%

Ilyenkor mindig olyan érzésem van, hogy egy idősebb nő írja ki ezeket a kérdéseket, aki sérelmezi, hogy a barátnő náluk dekkolt és ő meg mártírkodva kiszolgálta a fiatalokat.

Pedig szerintem a többség egyenesen örül ha békén hagyják őket a konyhában ténykedni agy bárhol másutt.

2021. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
89%

Már gyerek koromban sem csinált anyám reggelit nekem. (azon kívül h kipakolta felvágottakat/amit kértem)


Ezt nevezik önállóságra nevelésnek. Látom nálatok elmaradt.


A saját anyámtól nem várom el, hogy reggelit csináljon, nem hogy anyósomtól... ha náluk vagyunk párommal szépen bevásárolunk egy egész hétvégére. Ebédet is.

2021. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg egy troll kamasz írja ki a kérdéseket, valószínűleg nem is nőnemű, csak élvezi, hogy ugranak rá az emberek. :/

Benne van a "nő dolga, hogy ételt csináljon", "csitriszidjaeleendő anyósát" stb. Tehát szépen mindent beletett, majd nyomott még az elején egy olyan választ ikszdé stb amiből azért rájöhettek volna az emberek mi a szitu. De nem :/

2021. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy ti mit csináltok a hapidnak, az a ti dolgozok. A kandúrod anyja se nem felszolgáló, se nem szakácsnő, főleg nem neked. Ha dugcizni tudsz, akkor kaját is tudsz csinálni urambocsá rendelni. Az se dolga, hogy neked feltöltse a hűtőt, akkor se, ha havonta csak párszor mégy. Nem hozzá mégy, amúgy is nagy öröm lehet kerülgetni téged. Ha nem tetszik össze lehet költözni.
2021. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
79%

#52: (Bár nem 51 vagyok)

Az írásod alapján neked kellene egy kis illemet tanulni. Persze, majd a "tinikének" lesz nagyobb szava a házban, ugye? Gondolom tapasztalatból szólsz, mert ilyen alpári stílus és egó után nyilván a kérdezővel vagy egy szinten

2021. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!