Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A fiús anyák mind egyformák? ...

A fiús anyák mind egyformák? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Olyan anyósom van, akit senkinek nem kívánnék. Mindenbe beleszól, mindig mindent jobban tud és érzelmileg zsarolja a fiát. Normális szerintetek? Elmondta, hogy szerelmes a fiába... Szerintem mindent el fog követni, hogy ne maradjunk együtt...

Azt mondják majd akkor fogom megtudni milyen érzés, amikor nekem is lesz fiam. Már bocsánat, de én nem leszek olyan fogyatékos. Ha majd egy számomra kevésbé szimpatikus lányt választ magának, de tudom hogy boldoggá teszi, nem fogok közéjük állni és belepofázni mindenbe, megkeseríteni a fiam és a lány életét! Tudomásul veszem, hogy az élet rendje hogy a gyerekek elmennek otthonról, és valakivel össze fognak házasodni, valakivel gyermeket nemzenek.

Házias, illemtudó, rajta kívül mindenki szerint okos és szimpatikus nő vagyok. Mi a francért nem tud/ akar elfogadni?



2021. márc. 19. 05:33
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
61%

"A kedves fia nem mer neki visszaszólni."


Gratulálok! Micsoda férfi! Jah nem ide, bocsi. Az ilyen nem férfi, hanem egy takony. Egy ilyen embertől vársz határozottságot, kiállást? Ha az anyja azt mondaná neki, hogy lőjön téged fejbe, megtenné gondolkodás nélkül, mert anyuci azt mondta. Tudod hol kéne nekem egy ilyen.... És ez idővel csak rosszabb lenne.

2021. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
76%

Nem a fius anyákra kellene rosszat mondanod, hanem el kellene gondolkodnod azon, hogy mért is választottál egy ilyen töketlen balféket és ha látod is hogy az, akkor mért nem lépsz le? Mi tart mellette?

Te nem az anyóstól szenvedsz, hanem a fiától, a párodtól!

Ha a párod nem tudja úgy rendezni az életét, hogy az neked is megfeleljen, akkor ebből a kapcsolatból minél előbb ki kell lépni.

És nem az anyós miatt, hanem a pasi miatt!

2021. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
66%
22: hiaba ertek egyet veled, magam is hasonlo szituban vagyok es azert ez nem egyszeru, erzelmileg belebonyolodva, ugy,hogy szeretjuk a pasit, nem konnyu anyuka javara lemondani rola.. a parterapia vagy az egyeni terapia az ut amugy ha veletlenul nyitott ra a pasi. Amugy iszonyat szar helyzet,tok jo kapcsik lehetnenek ezek
2021. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
63%

Az anyák/szülők tulajdonsága, hogy kérve-kéretlenül elmondják a gyereküknek a véleményüket, ha valamiről úgy gondolják, hogy élettapasztalatból, gyakorlatból, hogy ők azt jobban tudják.

Csakhogy ameddig az ember - nemtől függetlenül - a saját szüleitől ezt elfogadja, vagy fel sem veszi, addig a párja szüleitől idegesítő "beleszólás" a hozzászólás.

Ennyi a történet és nem több!

2021. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
63%

Kaptál 3 oldalnyi választ. Viszont jó lenne valami konkrétumot is hallani, hogy pl mibe szól bele az anyós...

Már csak azért is mert azt leírtad, hogy te mennyire tökéletes vagy, és lehet, ez a nagyképűséged vezetett idáig. Rajta kívül mindenki kedvel. Oké. De hallottam már olyat is, hogy a 100-ból egy volt őszinte.

2021. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
60%

22: "el kellene gondolkodnod azon, hogy mért is választottál egy ilyen töketlen balféket és ha látod is hogy az, akkor mért nem lépsz le"


Tudod miért?

Általában azért, mert ő is hasonlóan uralkodni vágyó típus, mint az anyósa. Bár lehet, hogy ezzel most sok gyakorizós meny tyúkszemére léptem. :-))))))))

Közismert, hogy általában olyan partnert választunk és vonzunk be magunknak, aki ellenkező nemű szülőnkhöz hasonlít. A férfi a domináns anyja után bevonzott magának egy domináns feleséget (barátnőt). Teljesen tipikus. A feleség meg pont azért szereti őt, mert uralkodhat felette. És ezek egyáltalán nem tudatos, hanem tudatalatti választások ám! De sajnos a legtöbb ember később sem akar szembesülni döntésének tudatalatti okával.

2021. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
37%
Hagyd a fenébe, nem ő az igazi. (ha az lenne, nem kapnál épp idegbajt a körülményektől) Ha az lenne, megoldaná a dolgot az anyjával. Keress tovább.
2021. márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
27%
Ha a párod nem növeszt tököt, amíg anyuka fel nem dobja a nyuszis mamuszt, addig bizony hosszú távon a kutya nem marad meg mellette.
2021. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
59%
Én nem az anyósra lennék kiakadva, hanem a fiára... A párod anyuci szoknyája mögött érzi jól magát... Nem is értem mit vársz.
2021. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem én csak félig számítok fiús anyának mert van egy lányom is, de szerintem sem normális amit az anyósod csinál. Függetlenül attól, hogy milyen nemű a gyerekem én azt a módszert alkalmazom, hogy hagyom, had tapasztálják meg amit akarnak. Ha a gyerekem hazaállít valakivel, aki nekem nem szimpi akkor ezt szépen, kulturált hangnemben elmondom neki. Megmondom miért nem kedvelem, mi a benyomásom róla. Majd azt is hozzáteszem, hogy ez az én véleményem, hogyha ő szereti ezt az embert és úgy érzi hogy boldog mellette, akkor legyen vele együtt, én mindettől függetlenül támogatni fogom.

Sajnos nehéz lesz egy ilyen anyóssal, de ha a párod szeret, akkor majd neki kéne helyretenni anyukát.

2021. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!