Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A fiús anyák mind egyformák? ...

A fiús anyák mind egyformák? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Olyan anyósom van, akit senkinek nem kívánnék. Mindenbe beleszól, mindig mindent jobban tud és érzelmileg zsarolja a fiát. Normális szerintetek? Elmondta, hogy szerelmes a fiába... Szerintem mindent el fog követni, hogy ne maradjunk együtt...

Azt mondják majd akkor fogom megtudni milyen érzés, amikor nekem is lesz fiam. Már bocsánat, de én nem leszek olyan fogyatékos. Ha majd egy számomra kevésbé szimpatikus lányt választ magának, de tudom hogy boldoggá teszi, nem fogok közéjük állni és belepofázni mindenbe, megkeseríteni a fiam és a lány életét! Tudomásul veszem, hogy az élet rendje hogy a gyerekek elmennek otthonról, és valakivel össze fognak házasodni, valakivel gyermeket nemzenek.

Házias, illemtudó, rajta kívül mindenki szerint okos és szimpatikus nő vagyok. Mi a francért nem tud/ akar elfogadni?



2021. márc. 19. 05:33
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
27%

átment.

Sokszor itt ahogyan olvasom az irásokat elcsodálkozom azon, hogy a menyek mennyi mindent megtesznek az anyósoknak és azok mégis gonoszak tudnak lenni velük.

2021. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
41%
Most ez miért lett lepontozva, mert azt irtam,hogy menyek mindent megtesznek, az anyósok mégis gonoszak?!Már ez is baj?
2021. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

Na akkor szeretném tisztázni, hogy én még mai napig is kedves vagyok vele, bármit kér, megteszem és sokszor erőmön felül teljesítek, mert MEG AKAROK NEKI FELELNI. Miért? Hogy a párom azt érezze, hogy béke van. Csakhogy amikor anyósnak kell valami, egyből ugrok, akkor nagyon nagy a szerelem, utána meg mindennek lehord a hátam mögött, szimplán mert egy primitív és önfejű természetű. Én elhiszem hogy félti a fiát, ki ne féltené? De ne egy olyantól már, aki a csillagos eget lehozza a fiának és tisztába is van ezzel. Talán pont ez fáj neki.. Tudok olyan jól főzni mint ő, stb. De egy normális szülőnek inkább örülnie kéne, ha a mai korcs világban a gyereke normális partnert talál!!!

Hogy én egoista meg tökéletes? Haha, jó vicc! Én csak vázoltam, hogy mindenki más egy abszolút rendes nőnek tart az anyósomon kívül. Évek óta minden kib*szott kívánságát teljesítem, és hálából nemhogy elfogadna, inkább pofázik rólam mintha muszáj lenne. Csak nem értem mi fáj neki abban, hogy a fia végre boldog!

A mibe szól bele kérdésekre pedig annyit, hogy mibe nem? Az anyagiaktól kezdve mindenbe beleüti az orrát. Neki mindenki szimpatikus, aki nem a fiával van együtt. Bocsánat, de a beteges gyermekbirtoklási és uralkodási vágy már pszichiátriai esetnek számít, ugyanis egy 29 éves férfiről van szó. Azért nem mer szólni már semmit az anyjának, mert tudja hogy az olaj lenne a tűzre. Eddig sem volt hatásos, és gyakorlatilag az anyja szerint a fia véleménye ezekben a kérdésekben egyenlő a nullával. Soha nem lehetett és ezután sem lehet véleménye, mert nehogymár ne neki legyen igaza bármiben is. Akkor egyből jön az ellenségeskedés és a lelki zsarolás, és annak is én iszom meg a levét. Elég volt!

2021. márc. 20. 19:26
 44/53 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is volt par eve egy ilyen baratom. A 32 eves embernek lazam azt mondta az anyja, hogy megpofozza, ha olyat mond. Pedig ez a pasi masok elott egy macso volt, anyjaval szemben egy papucs. Az a no sem volt normalis, ha a fiarol volt szo. Masrol lehetett vele beszelni, de a fiat magahoz akarta lancolni, naponta kismillio telefonalas stb...gyermekkorban elromlott valami, vagy en nem tudom...En ezt a pasit anno ott hagytam, nagy reszben emiatt is, mikor tudtunk volna sajat lakashoz jutni, akkor kozolte, hogy miert nem elunk a szuleivel tovabb, mikor az csak egy ideiglenes megoldasnak tartottuk. Azota par ev elment, ferjhez mentem es van egy tunderi anyosom. Szoval nem mind ilyen, es valoban a ferfin Is mulik. De hozza teszem, a ferfit sem lehet kizarolag hibaztatni, gondoljunk csak bele, hogy gyermekkoratol szarul lett nevelve, o ebbe nott fel, hogy anyuka magahoz lancolja, betegesen kotodik. Sot mondok valamit, en apam is ilyen, anyam ebbe a hosszu evek alatt belebetegedett...apamnak mai napig vannak olyan mondtatai, hogy "anyukam szerint igy meg ugy".. szoval szerencsetlent igy neveltek...mar 60 eves,de anyuci pici fia...
2021. márc. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
74%

13 évnyi tapasztalatom van egy ilyen anyóssal és egy ilyen férjjel. Meg egy válásom.

1. Az ilyen anyósnak nem a te személyed a konkrét problémája. A probléma, hogy ő a saját életében rettentően boldogtalan. Semmi sem úgy sikerült, ahogy tervezte, egy csomó dolgot megbánt+unatkozik. A fia élete egy tökéletes lehetőség szépíteni.


2. Nem fog működni köztetek. Nem bántani akarlak, de nem te vagy az a nő, aki a barátodnak megér egy rossz viszonyt vagy végleges szakítást az anyjával.

2021. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Miért ne működne? Szerencsére nem egyformák az emberek, így ilyet kijelenteni elég merész dolog...
2021. márc. 22. 00:42
 47/53 anonim ***** válasza:
65%
Akkor ne itt szívd a fogad. Ne panaszkodj. Menj hozzá, és pazarolj el éveket/évtizedeket valakire, akinek nem te vagy az első, hanem az anyja. Akkor minden happy, nem?
2021. márc. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
79%
Mukodni mukodik, csak nem lesz jo. Szenved a ferfi is, mivel ket no kozott van, a no is, mert nem kap 100%os lojalitast. Es tudod mikor lesz rosszabb? Ha jon a gyerek...akkor az lesz, hogy nqgymamatol nem lehet eltiltani. Akkor plusz a gyerek is szenvedni fog. Ezek tudat alatti dolgok, jobb ha most kiszallsz, hidd el nem rosszindulatbol irtak neked sokan, csak a tapasztalat beszel beloluk.
2021. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

És gondoljátok hogy bárki is meg fog felelni ennek a hárpiának? Ennyi erővel akkor minden férfi akinek szörnyű anyja van, sose merjenek mellettük megállapodni, mert az anyjuk megkeseríti az életüket.

Ezeknek a férfiaknak is kijár, hogy családjuk legyen! Nem fogom otthagyni a párom csak azért, mert az anyja borzalmas!

2021. márc. 23. 02:09
 50/53 A kérdező kommentje:
Ha a párommal tökéletes minden, akkor miért is kellene otthagynom? Azért, mert az anyjának a szar is ízetlen? Minden nővel így viselkedett, akinek valaha is komolyabban köze volt a fiához. Ezt nem anyatigrisnek hívják, hanem gyökérnek.
2021. márc. 23. 02:11
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!