Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A fiús anyák mind egyformák? ...

A fiús anyák mind egyformák? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Olyan anyósom van, akit senkinek nem kívánnék. Mindenbe beleszól, mindig mindent jobban tud és érzelmileg zsarolja a fiát. Normális szerintetek? Elmondta, hogy szerelmes a fiába... Szerintem mindent el fog követni, hogy ne maradjunk együtt...

Azt mondják majd akkor fogom megtudni milyen érzés, amikor nekem is lesz fiam. Már bocsánat, de én nem leszek olyan fogyatékos. Ha majd egy számomra kevésbé szimpatikus lányt választ magának, de tudom hogy boldoggá teszi, nem fogok közéjük állni és belepofázni mindenbe, megkeseríteni a fiam és a lány életét! Tudomásul veszem, hogy az élet rendje hogy a gyerekek elmennek otthonról, és valakivel össze fognak házasodni, valakivel gyermeket nemzenek.

Házias, illemtudó, rajta kívül mindenki szerint okos és szimpatikus nő vagyok. Mi a francért nem tud/ akar elfogadni?



2021. márc. 19. 05:33
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
76%
Ja, a csodamuki mégsem áll ki melletted, kérdező, ez a baj, nem az, hogy olyan az anyós, amilyen.
2021. márc. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Nah tessék hazavonulni a tökéletes kapcsolatodba a tökéletes párodhoz innen meg töröld le magad. Nincs szükséged a válaszokra.
2021. márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
56%

"Ennyi erővel akkor minden férfi akinek szörnyű anyja van, sose merjenek mellettük megállapodni, mert az anyjuk megkeseríti az életüket."

amelyik tényleg a kapcsolatát akarja választani, az ki fog állni az anyja ellen. a tied nyilván inkább anyucit választja

2021. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!