Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy reagáltatok volna, ha a...

Hogy reagáltatok volna, ha a lányotok új férje az esküvő után olyat mondana nektek, amikor hozzátok mennek látogatóba, hogy el kéne adni a telket?

Figyelt kérdés

Hallottam nemrég egy ilyen sztorit, hogy a lány férjhez ment és az új férje az esküvő után járt másodszor a lány anyjánál (az apja nem ismert). Először még nagyon kedves volt, másodszer meg már azt pedzegette az anyának, hogy el kéne az adni a kertes ház mögötti telket, mert 4 milliót ér. Meg valami kertit partit terveztek nyárra, abban a faluban egy vendéglőben, ahol az anya lakik, de erre közölte, hogy az nem jó helyszín. Elvileg nem is régóta járt a pár, gyorsan összeházasodtak. Az anya persze főzött meg készült, hogy fogadja őket.


Ti mit reagáltatok volna egy ilyenre?



2021. ápr. 21. 09:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
64%
Jaj de bírom az ilyen sztorikat...valaki mesél valamit... Aztán tízből kilencszer pl úgy volt ,h anyós panaszkodott h kevés a pénze v hitele van ,erre valaki ad egy tanácsot...ő meg úgy adja elő h a számító veje csak a pénzre hajt. Pl az én anyósom is egy hatalmas házban lakik egyedül, évről évre probléma, h nem bírja fenntartani... egyik hitelt veszi fel a másik után. Én is mondtam neki ,h el kéne adni..Vehetne egy kisebb lakást ami neki bőven elég... Most ezt is mesélheti ő úgy, h el akarom adatni vele a házat... Mielőtt azzal jönnétek h semmi közöm hozzá, elmondanàm h többször kellett kölcsön adnunk neki ,úgy h a mi lakásunkon meg az én szüleim a kezesek...
2021. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!