Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Leendo aposomon kiakadtal...

Leendo aposomon kiakadtal volna? Leendo anyosom viselkedese utan vitaba szallnal?

Figyelt kérdés
Parommal szobajott a hazassag,gyerek majd. Errol annyit tudnak a szulei hogy ugy dontottunk valoszinuleg majd osszehazasodunk de nincs idopont es nem jovore ahogy gyereket sem. A parom apja valaki mas gyerekei kapcsan mondta hogy irritaljak a gyerekek megorul toluk. Erre en: azert az unokaidat biztos szeretni fogod? Parom apja: de nincsen. En: de lesz majd. Es lattam hogy megfagyott :D mondta hogy az mas de nem tudja milyen erzes. A parom anyja kozolte velem hogy nem akar velem rosszban lenni hogy ne lathassa az unokait mert abba belepusztul. Es kitekerne a nyakam.- igy fogalmazott. Csak neztem. De azert nem sertodtem meg mert nevetve viccelodve mondta hogy "kitekernem a nyakad ha nem lathatnam az unokaim." Van meg egy lanya de nem ugy nez ki hogy lesz gyerek pedig a no majd' 10 evvel idosebb tolem. Masik hogy kerdezte a velemenyem valakik eskuvojerol es azt mondtam hogy jo jo de tul nagy es mi azt beszeltuk parommal ha ugy dontunk hazasodunk az szuk koru lesz. Kozolte hogy persze erti de ok jonnek. (Mi 2 tanusat szeretnenk es kozvetlen utana szolni a csaladnak.) En vagyok a no a tortenetben.

2020. aug. 25. 20:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
27%
Ne számíts rájuk-már abszolút lehet látni, hogy kb. milyenek lesznek.
2020. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mindenki egyértelműnek gondolja hogy ott lesz a gyereke esküvőjén.

A gyerek részhez nem szólok mert én is rosszul vagyok tőlük

2020. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
A masik gyerekukkel kapcs.ban csak annyi hogy no es jovaal idosebb tolem parja van de gyerek nem ugy nez ki hogy lesz. Igy nem tudom mihez hasonlitani ezt az egeszet! Leendo apos kedves velem es normalis,volt 1 komoly veszekedesunk azt rendeztuk azota is kedves hozzam. A vej-jeloltjev is ugy lattam rendes. De nem szazas a fasszii.. Leendo anyos mikor kozolte h joban kell lennunk mert ugy nez ki en fogom szulni az unokat azt hittem hanyadt vagodok. Pedig o is figyelmes es az a durva hogy nagyon sokat segitett nekem is. Ami nem a fianak volt segitseg hanem nekem es kedves. De ezen kiborultam.
2020. aug. 25. 20:09
 4/68 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén nem értem mivel van bajod. Sokan nem szeretik a gyerekeket, te erőltetted a témát. És piszok sok fiatal nő használja a gyerekeit fegyverként a nagyszülők ellen, zsarolva őket a nem láthatod kártyával- valahol jogosak az anyós félelmei.
2020. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:
Nem zsaroltam egy meg meg sem szuletett gyerekkel. Ugy erzem nem adtam okot erre a felelemre de hatha..magamba nezek en is. Tervezunk tavolabb koltozni,emiatt sem ertem hogy erthette ezt. Es tudnak a tervrol is. Hazassagrol csak annyit hogy: majd lesz. :D
2020. aug. 25. 20:28
 6/68 anonim ***** válasza:
84%
Kiirtad 1x már ezt a kérdést :)
2020. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
82%
Azért a szűk körbe pont beleférnek az após/anyósék! Igen, ők jót akarnának, a maguk módján és te elutasítanád?? Nálunk ez máshogy működik, de teljesen jogos, hogy a ti életetek a ti döntésetek. Azért gondoljatok bele, hogy nektek hogy esne, ha a saját gyereketek csinálná ezt? (tudom, hogy nincs még)
2020. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, nekem úgy jön le, az anyósod csak tett egy vicces megjegyzést arra vonatkozóan, hogy szeretné rendszeresen látni az unokáit. Abból pedig, hogy szűk körű esküvőt terveztek, igen kevés ember következtetne arra, hogy a szülők se lesznek meghívva, ha legalább elfogadható a viszony, szóval én megértem, hogy addig természetesnek veszi, hogy ők is jelen lesznek, amíg nem közlöd vele kerek-perec, hogy nem. De ez esetben sem értem, miért utólag mondanád meg.
2020. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
Friss esemenyek es nem nem irtam ki. Nagyon felek mi lesz amugy. Mert nem akarok rosszban lenni senkivel. Nem varom el hogy korbeugraljon majd minket ha lesz egy gyerek de na mi az hogy lefagyott mikor rakerdeztem hogy az unokait szeretni fogja e.
2020. aug. 25. 20:35
 10/68 anonim ***** válasza:
86%
De kiirtad ű.. a kitekeri a nyakad részt :D ismerős stílusod, sztori stb :)
2020. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!