Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom erőlteti az oltást?

Anyósom erőlteti az oltást?

Figyelt kérdés

Egyenlőre én még úgy érzem hogy nem szeretném magam beoltattni. Meg nem rég voltam covidos, így be se adnák. Viszont anyósom nem érti meg, folyamatosan mondja hogy azonnal regisztráljak és oltassam be magam, mert ez minden ember kötelessége, meg hogy véd az oltás. Már rá szóltam hogy fejezze már be, de csak azért is mondja a hegyi beszédét. Mondta hogy majd akkor is ezt mondjam hogy ha nem mehetek sehova. Amúgy se mennék mivel megyek apámmal földet művelni. Anyukám is rászólt hogy jó lenne hogy ha végre befejezné, és kioktatta anyámat hogy mennyire felelőtlen egy család vagyunk. A férjem azt mondta hogy neki mindegy az én döntésem.

Már nem tudom mit csináljak anyósom beszólásaival. Akár hányszor találkozunk már egyből ezzel kezdi a beszélgetés. Ti mit tennétek a helyemben?

( Olyan hozzászólás nem érdekel hogy menjek beoltattni magam, majd befogom ha úgy érzem hogy most már itt az ideje )


2021. máj. 3. 22:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 A kérdező kommentje:

Szerintem képes lenne rá. 😅🤣

Kegyes hazugság, hogy ez eddig nem jutott eszembe.

2021. máj. 3. 22:58
 12/90 anonim ***** válasza:
32%

Ja én is simán bekamuzom, hogy be vagyok oltva, hogy ne parazzanak.

Csak nehogy beleess abba a hibába mint en, hogy akkor találod ki melyikkel mert én 1 hét múlva nem emlékeztem rá mit mondtam 😅 de ők természetesen megjegyezték... 🙄

2021. máj. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
75%
Tedd azt. Nekem anno nem volt tejem, mindenki piszkálni kezdett, hogy tapszert kap a gyerek, irgumburgum. Onnantól mindvégig azt mondtam hogy van tejem, szopik rendesen a gyerek. Utána csend és béke volt 6 hónapig 😂😂 utána meg már nem kérdezte a kutya se.
2021. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
60%

remélem covidosan nem dolgozhattál boltosként.

Ettől függetlenül semmi köze hozzá, főleg ha nem mész át hozzá, max párod maszkot vesz fel amikor őt meglátogatja, ha annyira fél a betegségtől(én is ezt kérem attól aki olyan közegben mozog ahol mondjuk könnyebben elkapja pl. tanár,óvónő stb.),de azt nem követelném, hogy beoltassa magát.

2021. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 A kérdező kommentje:

Nem dolgoztam covidos voltam,.eszem ágában nem volt. Engem nem terített le annyira a betegség, 1 napig volt az hogy se szagokat se ízeket nem éreztem, de viszont 39fokos lázam volt. 2 hétig voltam beteg.

Amúgy anyósom tanár.

2021. máj. 3. 23:14
 16/90 anonim ***** válasza:
46%
Tehát túlestél a betegségen, van ellenanyag a véredben.Akkor pláne nem értem mit puffog az oltáson. Csak az a jó ha mesterségesen indul be az immunrendszered a betegség ellen? Vagy csak a pappír számít, miközben jó eséllyel zéró az immunválasz ha a kínai vacakot kapod?
2021. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit pattog.

Kinaival nem is oltatnam be magam.

2021. máj. 3. 23:36
 18/90 anonim ***** válasza:
31%
Na ezt megértem, én sem. Se kínai, se astra, se az orosz nem jöhet szóba nálam.
2021. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 A kérdező kommentje:
Párom az orosszal van beoltva. Anyós is.
2021. máj. 4. 00:01
 20/90 A kérdező kommentje:
Bocsánat férjem, 😅 megszokásból mondtam, mi még 1ev után van hogy így mondjuk. 😊
2021. máj. 4. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!