Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom erőlteti az oltást?

Anyósom erőlteti az oltást?

Figyelt kérdés

Egyenlőre én még úgy érzem hogy nem szeretném magam beoltattni. Meg nem rég voltam covidos, így be se adnák. Viszont anyósom nem érti meg, folyamatosan mondja hogy azonnal regisztráljak és oltassam be magam, mert ez minden ember kötelessége, meg hogy véd az oltás. Már rá szóltam hogy fejezze már be, de csak azért is mondja a hegyi beszédét. Mondta hogy majd akkor is ezt mondjam hogy ha nem mehetek sehova. Amúgy se mennék mivel megyek apámmal földet művelni. Anyukám is rászólt hogy jó lenne hogy ha végre befejezné, és kioktatta anyámat hogy mennyire felelőtlen egy család vagyunk. A férjem azt mondta hogy neki mindegy az én döntésem.

Már nem tudom mit csináljak anyósom beszólásaival. Akár hányszor találkozunk már egyből ezzel kezdi a beszélgetés. Ti mit tennétek a helyemben?

( Olyan hozzászólás nem érdekel hogy menjek beoltattni magam, majd befogom ha úgy érzem hogy most már itt az ideje )


2021. máj. 3. 22:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
29%
Kisboltban dolgozol és csakazértsem oltatod be magad? Na majd kirúgnak
2021. máj. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 A kérdező kommentje:

Azt mondták az orvosok hogy covid vitte el, olyan gyorsan.

Kedves utolsó a főnököm se oltattja be magát, ő totál oltás ellenes. Meg írtam fentebb hogy nem érzem úgy hogy be szeretném adatni. Szövegértés egyes.

2021. máj. 4. 06:54
 33/90 anonim ***** válasza:
35%
Elég felelőtlen magatartás, de a te döntésed.... én beoltattam magam, pont az ilyen emberek miatt is. Nem akarnék miattatok megdögölni.
2021. máj. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
64%
"Képzelje mama,tegnap beoltottak." kb ennyi lenne lezárni ezt a sztorit:D
2021. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
43%

Bírom ezeket a nagy oltáselleneseket... addig oltásellenes tudós mind, amíg rá nem jönnek, hogy a kártya nélkül semmit nem lehet majd csinálni. Ennyire tartanak ki a nagy tudományuk mellett. Van egy ismerősöm, aki minden poszt alatt fröcsögött fb-n, hogy ő csak az egészséges ételekben, erős immunrendszerben hisz, minek a maszk, oltás... majd múlt pénteken büszkén pózolt, hogy felvette a Pfizert :D


És nincs igazad kérdező, nem magánügy az oltás, mert a nyájimmunitás sose fog kialakulni, ha nem lesz átoltottság. Ha a rákos betegségre nem veszel fel kezelést, az magánügy. Itt másokról is szó van, tehát közügy. De ezt hiába magyarázzuk a nagy ,,virológusoknak" megmagyarázzák, hogy mi vagyunk a hülyék :D

2021. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
32%
35-ös, vagy amíg a családjukból meg nem hal valaki covidban. Barátnőm járt így a szüleivel. Ők is elbagatellizálták a covidot, aztán mikor meghalt barátnőm férje a vírus miatt 1 hét alatt, rohantak az oltást ők is felvenni. Szánalmas. Látnák mi folyik egy covid osztályon, intenzíven, lehet meggondolnák magukat....
2021. máj. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
35%
Na ebbe a boltba sem járnék, a főnök agyhalott laposföldes oltásellenes. Kisbolt lehet, normális bolt ilyet nem tehetne meg. Ki kellene írnotok hogy nincs oltva senki.
2021. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
34%

“ én beoltattam magam, pont az ilyen emberek miatt is. ”


Aham. Szóval csak azért oltattál, mert mások nem oltatnak csak a te kedvedért. Nem vagy egoista kicsit sem.

2021. máj. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
35%

“ mert a nyájimmunitás sose fog kialakulni, ha nem lesz átoltottság. ”


Te egy nyáj tagja vagy?

2021. máj. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
53%
36: még jó, hogy a korona vírus előtt nem halt meg senki... Játszunk egy játékot: 7,8 milliárd a föld lakossága... 3 millió ember halt meg eddig koronában. Osszd el a két számot egymással, aztán próbáld kimondani a végeredményt...
2021. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!