Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom erőlteti az oltást?

Anyósom erőlteti az oltást?

Figyelt kérdés

Egyenlőre én még úgy érzem hogy nem szeretném magam beoltattni. Meg nem rég voltam covidos, így be se adnák. Viszont anyósom nem érti meg, folyamatosan mondja hogy azonnal regisztráljak és oltassam be magam, mert ez minden ember kötelessége, meg hogy véd az oltás. Már rá szóltam hogy fejezze már be, de csak azért is mondja a hegyi beszédét. Mondta hogy majd akkor is ezt mondjam hogy ha nem mehetek sehova. Amúgy se mennék mivel megyek apámmal földet művelni. Anyukám is rászólt hogy jó lenne hogy ha végre befejezné, és kioktatta anyámat hogy mennyire felelőtlen egy család vagyunk. A férjem azt mondta hogy neki mindegy az én döntésem.

Már nem tudom mit csináljak anyósom beszólásaival. Akár hányszor találkozunk már egyből ezzel kezdi a beszélgetés. Ti mit tennétek a helyemben?

( Olyan hozzászólás nem érdekel hogy menjek beoltattni magam, majd befogom ha úgy érzem hogy most már itt az ideje )


2021. máj. 3. 22:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
67%
37: egyik boltban sem tudod, hogy ki van beoltva vagy sem... rendelj házhoz, mindenkinek jobb lesz.
2021. máj. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
17%
Bármit teszel, úgy is meghalsz. Ha hosszú szenvedés után, bozalmas kínok között, az a rosszabb változat, neked és a körülötted levőknek.
2021. máj. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
46%
33: beoltattad magad, mert félted a szaros életed, és a jelenlegi értelmi szinteden ezt láttad megfelelőnek... eddig ez rendben is van... na de baszki ne fonjunk Neked babér koszorút? ki kért rá, hogy oltasd be magad? nekem teljesen mindegy.
2021. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
26%
Agyhalott laposföldesek
2021. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
45%
Senkinek semmi köze hozzá, hogy te beoltatod-e magadat. Az anyósod kb. nem normális és megszállott. Ha ő beoltatta magát és a fia is, akkor rájuk kevésbé fog hatni a vírus, ha elkapják, nem értem, hogy miért foglalkoztatja annyira, hogy te be vagy-e oltva. Én ha meghallom, hogy valaki erről a témáról kezd beszélni, legszívesebben rögtön képen törölném, de mivel ilyeneket nem teszek, csak simán ott hagyom a francba. Keressen valakit, akit ez érdekel. Viszlát. Nem tudom, mit kell ezen ragozni.
2021. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
56%
45 nem igaz, igenis van köze hozzá mindenkinek, hiszen úgy ér valamit. De látom sok itt az orvos aki szerint ilyen gyorsan nem végezhet valakivel a covid.. gratulálok nekik, ebben az országban hirtelen mindenki orvos lett. Na jó csak a tanulatlan barmok osztják az észt megint.
2021. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
70%
#46, értem, hogy mit mondasz, de ahhoz senkinek nincs joga, hogy így beleszóljon mások életébe. Neki legyen elég, hogy ő beadatja-e, az nem az ő dolga, hogy másik mit csinálnak.
2021. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
41%
Azt kell mondani hogy nemsoká kapod a szent oltást és akkor meg fog nyugodni az öreglány végre🤦‍♂️🤦‍♂️Vannak ilyen fanatikusok.Biztos nyugdíjas és sok a Tv nézés és hatott rá a propaganda.Sokan vannak ezzel így,ez van
2021. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonymousreview60 ***** válasza:
47%
Akinek nem ellenjavasolt, annak erkölcsi kötelessége magát oltatni, hogy csökkentse annak kockázatát, hogy megfertőzze azokat, akiket orvosi ok miatt nem szabad, és hogy ha akar tudjon menni a vendéglátásba pénzt költeni, hogy a gazdaság is mozogjon, és később több pénz jusson ide-oda, az onkológiai gyógyszeralapba, és sajnos Lölőnek is.
2021. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
57%
49: Te így gondolod... más meg nem így gondolja... ha olyan értelmes vagy, nem igazán értem, miért okoz nehézséget ez felfognod...
2021. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!