Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom erőlteti az oltást?

Anyósom erőlteti az oltást?

Figyelt kérdés

Egyenlőre én még úgy érzem hogy nem szeretném magam beoltattni. Meg nem rég voltam covidos, így be se adnák. Viszont anyósom nem érti meg, folyamatosan mondja hogy azonnal regisztráljak és oltassam be magam, mert ez minden ember kötelessége, meg hogy véd az oltás. Már rá szóltam hogy fejezze már be, de csak azért is mondja a hegyi beszédét. Mondta hogy majd akkor is ezt mondjam hogy ha nem mehetek sehova. Amúgy se mennék mivel megyek apámmal földet művelni. Anyukám is rászólt hogy jó lenne hogy ha végre befejezné, és kioktatta anyámat hogy mennyire felelőtlen egy család vagyunk. A férjem azt mondta hogy neki mindegy az én döntésem.

Már nem tudom mit csináljak anyósom beszólásaival. Akár hányszor találkozunk már egyből ezzel kezdi a beszélgetés. Ti mit tennétek a helyemben?

( Olyan hozzászólás nem érdekel hogy menjek beoltattni magam, majd befogom ha úgy érzem hogy most már itt az ideje )


2021. máj. 3. 22:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
77%
Ne találkozz vele.
2021. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az anyám csinálja ezt, teljesen bele van bolondulva. Sajnos nem sokat lehet vele kezdeni, azt szoktam neki mondani hogy majd meggondolom. De már kb kikiáltotta hogy én ölöm meg az egész családot ha nem oltatom be magam (200 km-re laknak tőlünk, amúgy sem találkozunk gyakran). Elég idegesítő.
2021. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
82%
Mi az hogy mit tennék? Természetesen nem találkoznék vele és a kommunikációt is megszűntetném vele- legalábbis amíg nem fejezi ezt be
2021. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
74%

Mondd meg neki, hogy fejezze be. Nem vagy erre kíváncsi. Elmondta már, felfogtad.


Nekem ez nagyon kiveri a biztosítékot, van olyan ismerős aki konkrétan megzsarolta a szüleit, hogy ha nem oltatják be magukat nem láthatják az unokákat.

Szerintem ez nagyon inkorrekt.

2021. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudja, hogy nem oltattad be magad? Mondd neki, hogy már megkaptad tegnap. (Amúgy most már nem feltétel a 3 hónapos várakozás, ez a vakcinákkal való spórolás miatt volt csak.)
2021. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 A kérdező kommentje:
Sajnos kisboltban dolgozom és oda is bejár, de olyankor bemegyek a raktárba, csak hogy ne keljen vele beszélgetni. Sajnos egy városban lakunk, 2 utca választ el tőle.
2021. máj. 3. 22:49
 7/90 anonim ***** válasza:
65%
egyelőre - bocs
2021. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 A kérdező kommentje:
Párom elmondta neki hogy én nem vagyok beoltva.
2021. máj. 3. 22:50
 9/90 anonim ***** válasza:
74%
Hát akkor most meg mondja el neki, hogy nahát, úgy döntöttél mégis beoltatod magad :-) Ilyen helyzetben én nem éreznék egy csepp lelkifurdalást se a hazugság miatt.
2021. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
77%
Mondd azt neki hogy nemsokára kapod az oltást. És ennyi. Gondolom nem megy veled, hogy ellenőrizze 😂
2021. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!