Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom erőlteti az oltást?

Anyósom erőlteti az oltást?

Figyelt kérdés

Egyenlőre én még úgy érzem hogy nem szeretném magam beoltattni. Meg nem rég voltam covidos, így be se adnák. Viszont anyósom nem érti meg, folyamatosan mondja hogy azonnal regisztráljak és oltassam be magam, mert ez minden ember kötelessége, meg hogy véd az oltás. Már rá szóltam hogy fejezze már be, de csak azért is mondja a hegyi beszédét. Mondta hogy majd akkor is ezt mondjam hogy ha nem mehetek sehova. Amúgy se mennék mivel megyek apámmal földet művelni. Anyukám is rászólt hogy jó lenne hogy ha végre befejezné, és kioktatta anyámat hogy mennyire felelőtlen egy család vagyunk. A férjem azt mondta hogy neki mindegy az én döntésem.

Már nem tudom mit csináljak anyósom beszólásaival. Akár hányszor találkozunk már egyből ezzel kezdi a beszélgetés. Ti mit tennétek a helyemben?

( Olyan hozzászólás nem érdekel hogy menjek beoltattni magam, majd befogom ha úgy érzem hogy most már itt az ideje )


2021. máj. 3. 22:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim válasza:
73%
Egyrészt minden felnőttnek joga van eldönteni, hogy a rendelkezésre álló adatok alapján beoltatja magát vagy sem. Másrészt az sem állja meg a helyét, hogy a nem oltatók miatt fognak meghalni olyanok, akik már oltattak, vagy akiket valamiért nem lehet oltani. Ha lehet hinni az eddigi adatoknak, akkor az oltás kizárólag az oltottat védi meg. Ugyanúgy elkapod, ugyanúgy fertőzöl, csak épp enyhébb tünetekkel átvészeled. Ez nem egy pajzs, ami távol tartja tőled a vírust, hanem jó esetben megmutatja a szervezetednek, hogy hogyan győzze le. Tehát simán előfordulhat, hogy egy oltott ember egy másik oltott embertől kapja el.
2021. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
69%

39-es, ez jó :D


Amúgy ha az oltásellenesség miatt lelaposföldeztek, akkor ti meg agyatlan birkák vagytok akik beszopnak minden baromságot.

Nem gyanús, hogy mennyire marketinglik ezt az egész virus meg oltást? Mert most hirtelen az emberek érdekeit kezdik el nézni, mi? Ja, hirtelen angyalkákká váltak a politikusok meg vezetők. Eddig is krvára érdekelte őket, hogy jéggé fagynak az öregek a lakásaikban, meg nincs lóvé semmire mert bsznak a népre, de most hirtelen életeket akarnak menteni. Aha. A kisboltok is legyenek bezárva, de a pláza legyen nyitva aztán lihegjenek egymás torkába nyakába a népek.

Szóval nem laposföldesezni kéne meg ezzel vagdalózni, hanem használni a csöppnyi agyatokat!

2021. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
24%
Mintha az oltásellenséget és antivaxxel is nem marketing termék lenne.
2021. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy akik itt oltás elleneseznek, azok pl minden oltást beadatnak? Évente mennek influenza ellen is oltatni? Vagy ha nem, akkor Ti is oltás ellenesek vagytok? Vagy hogy?
2021. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
30%
Én felvettem az influenzát idén is. És a gyerekemet is mindennel be fogom oltatni, ami nem kötelező. 35-ös voltam.
2021. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
73%
regisztrálni attól még lehet, aztán ha kérdezi, akkor azt mondod hogy még mindig nem kerültél sorra.
2021. máj. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
73%
Én nem értem miért hazudjon, álljon inkább ki magáért. Az ő élete, ő döntése. A gyártók se vállalnak felelősséget, tehát mindenkinek maga kell eldöntenie bevállalja e. Mond meg, hogy ha nem tetszik nem kell találkoznotok, de nem rendelkezhet a tested felett, nem mondhatja meg, hogy mit csinálj.
2021. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
50%
57-es ez is igaz de nyilván zavaró lehet a Kérdező számára ez a bszogatás folyamatosan.Én megértem ha unja és megoldást keres hogy végre békén hagyja az anyóska
2021. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
73%
Igen ez érthető, de a hazugságokkal csak mélyebbre ássa magát. Mármint utána majd az lesz, hogy mutassa meg az oltási kártyáját, hogy tényleg beoltatta e magát...ezért kell kiállnia magáért, nem hazugságokba belemenni, mert szerintem azzal se lesz vége.
2021. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
75%
Jó,ez is igaz amit mondassz 59-es.De mit mutogatná a kártyáját?Ha ilyet kérne anyós akkor valóban nem normális mondjuk így is fura nekem ahogy viselkedik de ez már más téma.Sok ilyen érdekes emberke van az biztos.De ha megmondja hogy esze ágába sincs beoltatni magát akkor meg fúrni fogja a férje szemében vagy ki tudja miket csinálna mert az ilyen nem nyugszik meg soha.Azért nem mert úgy van vele hogy minden úgy van ahogy ő gondolja mert buta.Okos ember nem gondolja magáról hogy okos és nem hiszi hogy tévedhetetlen,ez ennyi
2021. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!