Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom erőlteti az oltást?

Anyósom erőlteti az oltást?

Figyelt kérdés

Egyenlőre én még úgy érzem hogy nem szeretném magam beoltattni. Meg nem rég voltam covidos, így be se adnák. Viszont anyósom nem érti meg, folyamatosan mondja hogy azonnal regisztráljak és oltassam be magam, mert ez minden ember kötelessége, meg hogy véd az oltás. Már rá szóltam hogy fejezze már be, de csak azért is mondja a hegyi beszédét. Mondta hogy majd akkor is ezt mondjam hogy ha nem mehetek sehova. Amúgy se mennék mivel megyek apámmal földet művelni. Anyukám is rászólt hogy jó lenne hogy ha végre befejezné, és kioktatta anyámat hogy mennyire felelőtlen egy család vagyunk. A férjem azt mondta hogy neki mindegy az én döntésem.

Már nem tudom mit csináljak anyósom beszólásaival. Akár hányszor találkozunk már egyből ezzel kezdi a beszélgetés. Ti mit tennétek a helyemben?

( Olyan hozzászólás nem érdekel hogy menjek beoltattni magam, majd befogom ha úgy érzem hogy most már itt az ideje )


2021. máj. 3. 22:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
55%

Az én anyósom is állandóan az oltást fújja a fiának. Amikor fel voltunk háborodva, hogy csak igazolvánnyal látogathatók egyes helyek, akkor meg azt mondta "mit gondolsz hát már mindenhova csak oltással lehet menni." tiszta fanatikus. Annyira bízik ebben az oltásban. A férjem beoltatná magát és nekem is állandóan azt mondja, hogy én is tegyem azt. Én tartok az oltástól. Nem értem miért az én saját felelősségemre adják be, miért nem vállal a gyártó felelősséget?! Gyanús nekem ez az egész.

Nemsokára lesz a gyermekünk szülinapja, de nem merem elhivni anyám meg anyósom mert félek, hogy összevesznének. Anyám nagyon oltás ellenes

2021. máj. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk mindenki mást kapott, én Pfizert(mert terhes vagyok), párom az oroszt anyámék a kínait és az orosz hatott eddig a legjobban a családban(egyből lázas lett tőle a párom,de ez csak azt jelzi, hogy egyből reagált a beadott vírusra és gyártotta az antitesteket, minden mai/régi védőoltásnál ez a jel arra, hogy teszi a dolgát) és mindenki jól van,de a Pfizer ugyanolyan kakukktojás mint a többi,mert kábé annyit tudnak róla(ez csak 1 év múlva derül ki melyik mennyi ideig hat stb.), csak ugye most azok nyomják, hogy fúj orosz/kínai akik a Pfizert akarják eladni(plusz most a csapból is ez folyik és az ember könnyen befolyásolható).

A természetes védelem sajna mit sem ér most. Míg ismerősöm ugyanígy átesett a sima covidon, addig belehalt egyből a brit covidba(pedig nála is kialakult az ellenanyag) és sportos 40-es volt :(


de így sem erőltetem senkire az oltást, mindenki maga dönti azt el, amíg szépen felveszi a maszkot ott ahol kérik addig szíve joga nem élni az oltással.

2021. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
81%
Ahol anyós a főnök, ott baj lesz.
2021. máj. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 A kérdező kommentje:

Én szemüveges vagyok, én egyedül biciglizes közben nem húzom fel az orromra mert párásodik a szemüvegem és nem látok. Alapjáraton úgy hordom ahogy elő van írva.

Én nem vagyok oltás ellenes, de viszont pártja sem vagyok. Szerintem is mindenkinek szíve joga eldönteni.

Párom rosszul volt a vakcina után, hőemelkedés stb.

2021. máj. 4. 00:28
 25/90 A kérdező kommentje:
Nekem ismerősöm apukája halt meg iszonyat gyorsan a covid miatt. 50 éves férfi. Reggel még felhívta az ismerősét hogy nem megy most hozzájuk mert beteg, 11kor vitték a kórházba és délután 13korul el is hunyt.
2021. máj. 4. 00:30
 26/90 anonim ***** válasza:
47%
#25 jézusom...biztos covidba halt bele? Nem infarktust kapott vagy valami? Nehéz elképzelni, hogy egy vírus ilyen gyorsan elvigyen valakit, nem tudom elképzelni, hogy hogyan, leálltak a szervei vagy ilyesmi?
2021. máj. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
39%
Kizárt hogy a covid ilyen gyorsan megölte.
2021. máj. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
88%
Nem értelek titeket, azzal hogy valaki be van oltva ugye tudjátok, hogy ugyanúgy elkaphatja és fertőz is, csak ép gyenge lesz a betegség lefolyása. Szerintem ez sokaknak nem világos. Nem azért oltatod be magad, hogy ne fertőzz meg mást, hanem hogy ne halj bele.
2021. máj. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
22%
Drága,anyuka a kutyáknak van oltási igazolványa,szájkosara,és akkor mennek ki mikor a gazda kiengedi őket .
2021. máj. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
62%
Nem jó dolog hazudni, de ha annyira rádszállt, hogy már bujkálni kell elöl akkor vessen magára és mondd azt neki, hogy tegnap délután megvolt az oltás :D
2021. máj. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!