Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom erőlteti az oltást?

Anyósom erőlteti az oltást?

Figyelt kérdés

Egyenlőre én még úgy érzem hogy nem szeretném magam beoltattni. Meg nem rég voltam covidos, így be se adnák. Viszont anyósom nem érti meg, folyamatosan mondja hogy azonnal regisztráljak és oltassam be magam, mert ez minden ember kötelessége, meg hogy véd az oltás. Már rá szóltam hogy fejezze már be, de csak azért is mondja a hegyi beszédét. Mondta hogy majd akkor is ezt mondjam hogy ha nem mehetek sehova. Amúgy se mennék mivel megyek apámmal földet művelni. Anyukám is rászólt hogy jó lenne hogy ha végre befejezné, és kioktatta anyámat hogy mennyire felelőtlen egy család vagyunk. A férjem azt mondta hogy neki mindegy az én döntésem.

Már nem tudom mit csináljak anyósom beszólásaival. Akár hányszor találkozunk már egyből ezzel kezdi a beszélgetés. Ti mit tennétek a helyemben?

( Olyan hozzászólás nem érdekel hogy menjek beoltattni magam, majd befogom ha úgy érzem hogy most már itt az ideje )


2021. máj. 3. 22:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonymousreview60 ***** válasza:
8%

#50 (09:04) Bíztam benne, hogy az erkölcsi kötelességgel érvelve meg tudom győzni a kérdezőt. Az oltással védve lenne ő is, mások is, csipet is kapna és az anyós is befogná.

Ismeretségben van nyugdíjas leukémiás. A családja őt oltatná, de magukat nem.

2021. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
65%
mindenki más testrészével veri a csallánt szívesen... majd amikor a sajátjával veri... nah akkor beszélni felelősség vállalásról...
2021. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
72%
Miért kell magyarázkodni? Elmondtad neki, ha olyan sgghlye, hogy nem fogja fel az ő baja.
2021. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
73%

Senkinek semmi köze ahhoz, hogy be vagyok-e oltva. Ez csakis rám és az orvosodra tartozik. Soha semmikor nem kérdezgették tőlem kaptam-e oltást a koronavírus előtt. Senkit nem érdekelt, de most miért lett ilyen k.va fontos mindenkinek? Engem is folyamat ezzel nyaggatnak, én ugyanúgy leszarom ki mivel oltja magát milyen gyógyszert szed semmi közöm hozzá.

Az meg tényleg undorító, hogy csaladtagoknak kerülnie kell egymást mert veszekedés lesz... Ezt tette a sok idióta celeb meg a hírhajhász média megcsinált feszültség most lehet egymásnak esni.

Nektek is hajrá öljétek egymást a vakcinával én abban biztos vagyok ebben sehogy nem veszek részt oltassa magát aki akarja engem nem érdekel.

2021. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
60%
64-es én is így vagyok ezzel a dologgal.Öljék egymást ahogy csak akarják ha ennyi eszük van....Riogassák is egymást és garantált a rettegés is
2021. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
34%

64-es, egyetértek, oltassák csak magukat :D

52-es voltam.

2021. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
29%
Hú micsoda szellemi toprongyok vagytok.... de jól tettem hogy beoltattam magam, ti meg felőlem megdögölhettek. Vitát le is zárom.
2021. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
58%

„ Vitát le is zárom.“


Ez volt egy egyetlen jó döntésed eddig, de ez nagyon jó döntés volt.

Bár nem vitatkoztál, de legalább befejezed a minősíthetetlen tevékenységed.

2021. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
40%
Azzal hogy nem oltatod be magad ot is veszelyezteted. Mamám pl beoltatta magát annak ellenére hogy nem megy sehová. Rá egy hónapra beteg lett. Mert tatam viszont megy és hazavihette neki. Valószínűleg annak az oltásnak koszonheti mamám hogy él.
2021. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
53%
én voltam koronás... és én minek köszönhetem, hogy nem haltam meg? Talán mert 1% alatt van a halálozás? Hisztizzetek csak, az jót tesz... Ha nem covid, akkor majd gyomor rák.
2021. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!