Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nárcisztikus anyós jelölt!...

Nárcisztikus anyós jelölt! Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Egyre nehezebb viselem el őt. Sajnos ugyan abban a városban lakunk. 2 hetente mindig mentünk ebédre, mert meghívott minket. De most már nincs kedvem hozzá menni.

Az ok amiért nincs az az hogy folyton kifagatt mindenről. Ha nem egyezik a véleményünk, már egyből mondja az ő nézeteit, Illetve rám akarja erőltetni. Folyamatosan kioktatt, mondja a hülyeségeit. Folyamatosan fényezi magát hogy ő milyen jó asszony otthon a konyhába, nála jobban nem főz senki, meg őt mindenki szereti, és közben nagyon sokan utálják. Ha nem dicsérijük meg pl a kaját amit csinált, kiakad és kioktatt minket. Ha valami nem úgy sikerül ahogy neki tetszik, akkor hisztizik, ordibál, előadást tart stb. Amugy az is durva hogy ha valaki megtudja hogy ő az anyós jelöltem, akkor egyből mondják hogy sajnálak mert az egy idióta.

Nálam jobban akkor verte ki a biztosítékot hogy anyukám készített süteményt és facebookon megosztotta ismerőseivel. És már egyből kérdezte hogy anyád ennyire ráér sütit sütni, de az ő süteményeinél biztos nem jobb, mert nála jobban nem süt senki. Én ekkor mondtam neki hogy nem pont hogy nem jók ( én nem eszem meg az övéit, mert tényleg nem jók). Na akkor kioktatott hogy én nem vagyok tisztelettel felé stb.

Páromnak már mondtam hogy valamit csinálhatna, mert mikor fagatt ő csak ül csendben és néz ki a fejéből. Erre annyit mondott hogy nem tehet róla ilyen az anyja.

Szóval nem tudom már hogy mit csináljak vele, de az biztos hogy nem megyek hozzá, csak ünnepekkor. Nagyon meguntam, szerintem 3evig eltűrni elég volt.


2021. máj. 14. 21:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha a párod ebben nem partner, akkor annak a kapcsolatnak nincs jövője. Inkább előbb, mint később. A hibát az anyósjelöltre tolod, mert azt könnyebb elfogadnod, mint hogy valójában a pároddal van baj.
2021. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
8%
Medve támadás vagy taco mérgezés esetleg? xd
2021. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint apósom felesége. Amikor összejöttem párommal örültem, hogy normális anyósom van, apósommal se volt gond, de távolság tartóbb. Aztán 3 évvel később megismerte az új asszonyt. Már elsőre hallottam a hangján, hogy színészkedik, nem igazából kedves. Aztán mikor révbe érezte magát jött a terror a sógornőm ellen aki még tanult és hazajárt. Zokogva szaladt át hozzánk nem egyszer. Borzasztó volt látni. Engem is nagyon utált, nem mondhattam semmit mert abba belekötött és megmagyarázta, hogy nem úgy van. Mikor terhes lettem nagyon dühös volt, nem gratulált, hanem azzal kezdte, hogy úgy is tönkre megy a kapcsolatunk a gyerek miatt, mert ő sok ilyet látott ám, páromnak megjegyezte hogy találja ki hogy fog ki rakni engem az utcára mert ezek után nem lesz könnyű. Apósom csak az ő fiát támogathatja, majd megpukkadt mikor a sógornőm felkérte az apját adóstársnak. Nem akarta engedni hetekig duzzogot, de nem ért el vele semmit. 🤣 És vigyázz mert ez a típus csapkodja a gyereket is. Megütötte a másfél éves fiamat. Nem viszem hozzájuk a gyerekeket soha, de sajnos van családi összejövetel, amin ő is megjelenik.
2021. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Végül mi lett, tudtál erről beszélni a pároddal?
2022. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!