Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van bennem egy tüske a párom...

Van bennem egy tüske a párom anyjával kapcsolatban. Hogyan tudnám elfogadni az anyóst?

Figyelt kérdés

Meleg pár vagyunk, az én anyám ha meglátogat mindkettőnket megpuszil es hoz ajándékot a páromnak is, és aztán süt-főz a kedvencét. Az o anyja sosem hoz nekem semmit, meg sem ölel.

Ugyanakkor, ha segítségre van szüksége, akkor mindig megtalál engem, mert a pici fia sosem csinál meg neki semmit.

Zavar a dolog nagyon. Én sosem megyek hozzá üres kézzel, ráadásul a születésnapjáról, anyák napjáról is én szoktam gondoskodni, mert a párom ilyesmikben nagyon trehány. Én is őrülnék ha az anyja kedveskedne nekem. Úgy ahogy az én anyám a párommal


2021. jún. 7. 01:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
74%

18-as, ebben igazad van, de lényegében a párja helyett dolgozik.


Jobban hangzani, jobban hangzik, az tény, de hogyha te folyamat adsz és nem kapsz vissza semmit az bántó, annak ellenére, hogy a másik fél nem biztos, hogy meg akart bántani. Ezért alakultak részben ki ezek az illik dolgok. Másrészről pedig szerintem működik együtt a 'Ferike hozott múltkor nemtudommit, így most neki is viszek a sütiből, nem csak a szomszédnak, biztos örülni fog neki'. Harmadrészt pedig nem tudom, hogy mit vihet a fiának, de ha pl nem csak ruhaneműt, akkor lehet azt úgy is mondani, hogy 'Hoztam sütit, egyétek finom, jó étvágyat hozzá mindkettőtöknek' és nem csak úgy, hogy 'Sütöttem neked sütit fiam, mert tudod, hogy szereted'. Pedig ugyanúgy egy tál sütit visz :)

2021. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ha igenyled az ilyesfajta torodest, beszelhetnel a paroddal, hogy neha megemlithetne az anyjanak hogy a tiedtol mi mindent kapott. Ezaltal a te anyud "jobb szinben lesz feltuntetve" es eleg sokszor az anyukak versengenek (vagy legalabbis nem esik jol ha a masik a jobb), szoval ha veszi a lapot a parod anyukaja, akkor nem akar majd lemaradni a tied mogott.

Egyebkent az is lehet hogy mindent kettotoknek szan csak nem jol kommunikalja le. A fenti miatt lehet kovetkezoleg majd azt mondja ezt nektek hoztam, nem pedig azt, hogy neked kisfiam.

2021. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Viszont az olelgetest meg puszilkodast semmivel sem fogod tudni kicsikarni. Sok embernek ekkora szemelyes ter kell, es nem szeretik a tul kozeli kontaktust.

Elozo voltam.

2021. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
91%

"Igaz. Mennyivel jobban hangzik, hogy viszek a Ferinek is, mert tudom, hogy szereti."


De nem ilyen a nő. Az, hogy "bárcsak olyan lenne, aki ezt teszi", az megmarad vágy szinten. Mert ha a nő ilyen lenne, most nem lenne kérdés, vinne cuccokat.


Ebbe megy tönkre egy csomó családi, romantikus kapcsolat. "Csinálja a másik azt, amit akarok, de ne azért, mert akarom, hanem mert ő akarja, annak ellenére, hogy tudom, hogy nem akarja."

2021. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Furcsalom, hogy mindenki szerint rendben van ugy vendegsegbe menni, hogy nem viszunk valamit a vendeglatonak. Megha csak a fiara kivancsi is.

Ha mar neki hoz valamit, akkor gondolhatna, hogy nekem is jol esne.

Marcsak azert is, mert sosem megyunk hozza ures kezzel.

De hat a tobbseg szerint en vagyok ebben a szituacioban a fura

2021. jún. 7. 21:07
 26/33 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi, nem te vagy a fura. Csak sokan nem ismerik az illemet.
2021. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a többség nem azt mondja, hogy te vagy a fura, szimplán, hogy nem megszokott, hogy folyamat viszel valamit, ha mégy, ettől függetlenül nálatok ez a szokás, teljesen rendben van. De ha persze ő hoz valamit és csak a fiának, az nincs rendben, illetlen. De kezdeni nem tudsz vele nagyon semmit.
2021. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, igazából ha nem hoz semmit, akkor legközelebb te se vigyél semmit. Neked sem kötelező. Ha ennyire zavar, igazából ki lehet egyszer próbálni, hogy fordított esetben mit szólna? Vagy egyszerre meghívni a két anyukát és ahhoz mit szól, hogy a Te anyukád hogy viselkedik, mit hoz, tesz, sürög.


Off: nem értem, hogy kapcsolódik a témához, hogy melegek vagytok?

2021. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Lehet az anyja azert viselkedik igy velem, mert nem tudja elfogadni.


Az apjanak pl. sokaig nem mert bemutatni, tartott a reakciojatol.

Azonban vele nincs semmi problemam, ritkan jon es olyankor mindig dolgozunk egyutt a kertben vagy a hazon csinalunk egyutt valamit.

2021. jún. 7. 22:08
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Nézd nem igazán szokás családtagnál mindig vinni valamit, csak akkor szokás ha messze laknak és ritkán találkoznak, de amúgy ez nem szokványos. Persze az nem szép, hogy párodnak mindig visz neked meg nem,de érthető is mert a fiát ismeri és lehet neked azért nem visz, mert nem tudja minek örülnél, passz.
2021. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!