Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kell megszolni az...

Miért kell megszolni az aposnak mintha bántanam a lányát?

Figyelt kérdés

Mindig az a nóta ha bantom akkor jönnek érte,meg ne feljen tőlem,holott sose bántottam,képtelen lennék re felesgeem szerint is!!

Viszont párom nagyon be tud porogni,kiabál gyerekkel is ha nem eszik már védőnőnek kellett szólnom,meg rugdos ajtót csapkod,akkor mèrt akarnak engem rossznak beállítani? Meg üzenget párommal hogy rendesen viselkednek vagy élve elás,ez milyen módot mégis?



2021. jún. 18. 22:25
1 2
 1/20 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Mert hülyék. Nem bíznak benned, lehet a lányuk is tett már egy-két félreérthető megjegyzést.

Milyen gyakran jár a feleséged a szüleid? Mennyire osztja meg velük a magánéleteteket?

2021. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kettő összefügg.

Adott egy agresszív após, aki ilyeneket mond. És egy agresszív lánya, aki kiabál, rugdos, ajtót csapkod. Nyilván após génjei és a családi légkör tette ilyenné a lányát.

Hát, jól bevásároltál! Ha nem lenne a kisgyerek, azt mondanám hagyd ott a feleségedet.

2021. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a feleséged adagolja az "infókat" apósodnak.Azt mondhatja, hogy fél Tőled, agresszív vagy,stb...A saját viselkedését nyomja Rád.
2021. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem ő olyat sose mondott hogy felnem kellene tőlem,igazából szokott nekik szólni ne bántsák,piszkálják az embert,és feleségem is amúgy egy nagyon nyugodt teremtés,régebben sose kiabált gyerek születése előtt csak most nincs türelme hozzá,de most hogy szoltam védőnőnek,már alig van kiabálas,meg annyi lehet még hogy aposom fia,sogorom annyit mondott egyszer hogy idegbeteg vagyok, mert másképp akartak szülei az esküvőt és úgy fordultam marcsak vissza akkor mégis legyen,illetve apámnak voltak gondjai beteg szegény pszichiátriai gondjai voltak,kehe
2021. jún. 18. 23:19
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy most mi van? Após lánya, vagy após lányának - feleségednek a másik férfitól származó lánya,v agy hogy?
2021. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Feleségem,posom lánya,akivel együtt élek
2021. jún. 19. 06:36
 7/20 A kérdező kommentje:
Volt egy szerencsétlen eset is meg anyossal sincs kedvem találkozni,aztán most apos tetunek nevez,csak azért mert nincs kedvem velük találkozni!!Általában máshol vagyok ha jönnek,anyjával 3 hétig bírtam aztán hazamentem anyuhoz,utánna balfasz,ez az voltam persze elnézést azt nem kér,meg azt is én rám fogtak amiért pszichológus kellett szülés után a lányoknak,mert látogatási tilalom alatt nem látogattam, egyébként nem tudott hazajönni azért kellett pszichológus!!
2021. jún. 19. 07:01
 8/20 kovpet ***** válasza:
100%
Én a helyedben menekülnék ebből a helyzetből. Próbáld vinni a gyereket is, mert őt is kicsinálják előbb vagy utóbb, ha nem is fizikailag, de lelkileg biztos.
2021. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy te is egyszerű vagy, mint egy marék föld, és alig lehet megérteni, hogy mit akarsz mondani. De, hogy szerinted normális kiabálni, csapkodni meg vergődni egy anyának a gyerekkel... Hát ez inkább szégyen, hogy ilyennel vagy és hagyod vele a gyereket. Após meg csak fogja be és üljön le az elmebeteg lányával együtt. Legközelebb nem tetszik valami a kedves feleségednek, mert mondjuk dackorszakos a gyerek, akkor lilára püföli, vagy mi?
2021. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

"Volt egy szerencsétlen eset is"

Mi történt?

2021. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!