Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kell megszolni az...

Miért kell megszolni az aposnak mintha bántanam a lányát?

Figyelt kérdés

Mindig az a nóta ha bantom akkor jönnek érte,meg ne feljen tőlem,holott sose bántottam,képtelen lennék re felesgeem szerint is!!

Viszont párom nagyon be tud porogni,kiabál gyerekkel is ha nem eszik már védőnőnek kellett szólnom,meg rugdos ajtót csapkod,akkor mèrt akarnak engem rossznak beállítani? Meg üzenget párommal hogy rendesen viselkednek vagy élve elás,ez milyen módot mégis?



2021. jún. 18. 22:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egyszerű vagyok,meg telefonról,két melleutes miatt meg érti mki a gondot,cseppet sem jó ha kiabál a gyerekkel, egész kiskoraban meg felfelé tartotta,rázta közbe mikor alszik már el,de nem olyan egyszerű hogy viszem a gyereket ahhoz kellene bírósági végzés!!
2021. jún. 19. 18:53
 12/20 A kérdező kommentje:
Masfel éves a gyerek,mióta szoltam a védőnőnek,már csak nagyon ritkán van kiabálas,válni válnek,de akkor gyerek övé lenne 3 éves korig bíróság anyának adja,ajtocsapkodasok talán kéthavonta szoktak lenni,nagyobb baj az lusta,fozhetek csinálhatok én mindent és a legnagyobb gond hogy bármi pénzt kap elkolti,ha 300 ezret kap egy hónapban akkor annyit de 4-500 ezret is elver hiába szólok neki csak tévézés meg jó kaja érdekli!!
2021. jún. 19. 19:24
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, de te ennek csináltál gyereket. Tán okos vagy akkor, ha ennyi eszed volt. Most akkor igyad a levét, ha jót akarsz a gyerekednek.
2021. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem terveztük,ennek ellenére megszületett,aminek viszont örülök,ilyen előfordul,ezer meg nem kell keresztbe lenyelni
2021. jún. 19. 21:09
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
De akkor is ez van. Nyeljed. Jó veréb vagy.
2021. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Amúgy megvèd a párom előttük de hiába mindig találnak vmi újabb kivetnivalót bennem, mintha ők olyan egyenesek lennének,mikor rosszat irtak rám egyből jött üzenet anyóstol hogy olyat ne írjak amire nincs bizonyítékom én meg elküldtem neki lefényképezte milyen szépeket írt rólam,na akkor már nem volt tagadás csak egy kijelölt,ergo amire Nincs bizonyíték azt letagadja,szép dolog!!
2021. jún. 19. 21:33
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak itt bajok a kérdezőnél is. Meghallgatnám a sztorit a feleség szemszögéből is..
2021. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nincs itt semmi baj velem a feleségem is mérges a szüleire ennyi
2021. jún. 20. 20:23
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
És magára nem, hogy egy idegbeteg és félteni kell tőle a gyereket? Áldott jó asszony, biztosan...
2021. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

És te egy ilyen agresszív nővel vagy, és elnézed, hogy tönkreteszi a gyereket is.


Taps.

2021. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!