Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megsértődött anyósom, mert...

Megsértődött anyósom, mert egy kulturálatlan semmirekellőnek neveztem, igaza van?

Figyelt kérdés

Anyósom amikor eljön vendegeskedni hozzánk, elég bunkó tud lenni es nagyon mocskos szája is van. Amikor eljön apóssal vendegsegbe, anyos vizslat mindenfelé es legutobb benézett a hűtőnkbe csak úgy. Erre kiakadtam es megkerdeztem, mit keres ott, tán éhes, nem evett otthon???? Alapból mit vizslat össze-vissza? Mondtam neki, ez a viselkedés primitiv es egy bunkó vén pics...nak tartom. Mire kikerte ezt magának, mondtam erre, ha nem tetszik, haza lehet menni.

A macskánk nem baratkozik senkivel, csak velem, mire azt mondta, a macskát ki kell hajítani a francba. Mondtam neki, nem a macska megy a francba, hanem ő.

Ha eljonnek a ferjemhez, jojjenek, joguk van ehhez, de én nem vagyok rajuk kivancsi es nem fogadom oket, elmegyek otthonról amíg nalunk vannak. Erre a ferjem azt mondja, ez nem illik, mondtam neki, az sem illik, ahogy az anyja viselkedik.

Após is "megéri a pénzét", mert egy alkalommal, amikor mondtam neki, a fia reszegsegeben beesett a szekrénybe, azt mondta, ez nem igaz.


2021. júl. 8. 19:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
93%
Unatkozol?
2021. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
98%
Ha lenne még maunika show, ti lennétek a díszvendégek. Nincs itt hiba, jól beleillesz a családba az alpári stílusoddal.
2021. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
97%
Ez már volt, csak azóta a stílusod lett borzasztóbb.
2021. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan a hűtő a probléma mikor a férjed annyira részeg bír lenni,hogy beesik a szekrénybe? Ilyen hogy fordulhat elő értelmes embereknél? A férjeddel van gond, elég nagy.
2021. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
96%
Na, mi van kérdező, miért nem reagálsz a válaszokra? Eltűntél, mint Kossuth a ködben...
2021. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
100%

#35. Hát én úgy felkacagtam ezen.

"Kedves" kérdező!

Undorító a viselkedésed.

Hol voltál illemórán?

Ha én lettem volna az anyós, úgy helyben hagytalak volna, hogy a férjed meg is kõszöni

2021. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
20%
Azért kíváncsi lennék erre a sok szentfazékra, mit lépnének, ha az anyósuk velül beszél mocskos szájjal...:)
2022. jún. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!