Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megsértődött anyósom, mert...

Megsértődött anyósom, mert egy kulturálatlan semmirekellőnek neveztem, igaza van?

Figyelt kérdés

Anyósom amikor eljön vendegeskedni hozzánk, elég bunkó tud lenni es nagyon mocskos szája is van. Amikor eljön apóssal vendegsegbe, anyos vizslat mindenfelé es legutobb benézett a hűtőnkbe csak úgy. Erre kiakadtam es megkerdeztem, mit keres ott, tán éhes, nem evett otthon???? Alapból mit vizslat össze-vissza? Mondtam neki, ez a viselkedés primitiv es egy bunkó vén pics...nak tartom. Mire kikerte ezt magának, mondtam erre, ha nem tetszik, haza lehet menni.

A macskánk nem baratkozik senkivel, csak velem, mire azt mondta, a macskát ki kell hajítani a francba. Mondtam neki, nem a macska megy a francba, hanem ő.

Ha eljonnek a ferjemhez, jojjenek, joguk van ehhez, de én nem vagyok rajuk kivancsi es nem fogadom oket, elmegyek otthonról amíg nalunk vannak. Erre a ferjem azt mondja, ez nem illik, mondtam neki, az sem illik, ahogy az anyja viselkedik.

Após is "megéri a pénzét", mert egy alkalommal, amikor mondtam neki, a fia reszegsegeben beesett a szekrénybe, azt mondta, ez nem igaz.


2021. júl. 8. 19:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer beszélnél így anyámmal, repülnél.
2021. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
98%
Egy kulturált ember nem így reagál, ha valakinek a viselkedése nem tetszik neki, vagyis te sem lehetsz sokkal különb, kérdező.
2021. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
97%

Csodálom hogy egy ilyen nőt bárki is feleségül vett.

Mondjuk hamar összeraktam a képet mikor írta hogy a férje részegen beesett a szekrénybe :D

Amilyen a mosdó, olyan a törölköző.

2021. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
92%

Huh, de proli vagy kérdező.


Egyetértek a 6-ossal, a szülőkhöz nem vendégként megyünk és ők sem úgy jönnek hozzánk. Eszembe nem jutna rászólni anyósra, ha kivesz valamit a hűtőből enni vagy inni, bmeg, hát nem a bugyijaim közt turkál, az csak ennivaló....

2021. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
96%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Na, megvan a ma esti troll. Tuti ez a hülye írta ki azt is.

2021. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
97%
Tudod, van az úgy hogy észrevétlenül lesüllyedünk arra a szintre, ami miatt épp kiborulunk. Te most pont ezt tetted. Ha anyósod benyúl a hűtőbe, és ez neked rosszul esik, akkor miért teszel te is ugyanígy? Különb úgy lettél volna, ha megkérdezed illedelmesen, hogy mit szeretne, és nyugodt, de határozott, módon elmondod neki, hogy legközelebb nem szeretnéd, hogy ő hozzányúljon nálatok bármihez is.
2021. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező te is vagy (legalább) annyira primitív mint az anyósod. Zsák és a foltja :D
2021. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk a vendégtől nem azt kérdezzük, hogy tán nem evett otthon, hanem azt, hogy mivel kínálhatom. De a te anyád meg egy ilyet nevelt, mint te, aki az alapvető dolgokkal sincs tisztában.

Csak vicceltem. Dehogynem vagy. De ez is egy bicskanyitogató eleme a trollkodásodnak. Legalább csinálnád kevésbé átlátszóan, ha már ennyire kell a figyelem.

2021. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
98%

15-ös, ez nekem is feltűnt.

Egyébként azt a kérdést jeleztem a moderátoroknak, mégis ott virít, jönnek rá a válaszok, sőt a kérdező újabb alpári kommentje.

Az üzemeltetőnek el kéne döntenie, milyen mélyre akarja süllyeszteni ezt a honlapot. :-((

2021. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
97%
Sokkal mélyebbre már nem tud süllyedni.
2021. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!