Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megsértődött anyósom, mert...

Megsértődött anyósom, mert egy kulturálatlan semmirekellőnek neveztem, igaza van?

Figyelt kérdés

Anyósom amikor eljön vendegeskedni hozzánk, elég bunkó tud lenni es nagyon mocskos szája is van. Amikor eljön apóssal vendegsegbe, anyos vizslat mindenfelé es legutobb benézett a hűtőnkbe csak úgy. Erre kiakadtam es megkerdeztem, mit keres ott, tán éhes, nem evett otthon???? Alapból mit vizslat össze-vissza? Mondtam neki, ez a viselkedés primitiv es egy bunkó vén pics...nak tartom. Mire kikerte ezt magának, mondtam erre, ha nem tetszik, haza lehet menni.

A macskánk nem baratkozik senkivel, csak velem, mire azt mondta, a macskát ki kell hajítani a francba. Mondtam neki, nem a macska megy a francba, hanem ő.

Ha eljonnek a ferjemhez, jojjenek, joguk van ehhez, de én nem vagyok rajuk kivancsi es nem fogadom oket, elmegyek otthonról amíg nalunk vannak. Erre a ferjem azt mondja, ez nem illik, mondtam neki, az sem illik, ahogy az anyja viselkedik.

Após is "megéri a pénzét", mert egy alkalommal, amikor mondtam neki, a fia reszegsegeben beesett a szekrénybe, azt mondta, ez nem igaz.


2021. júl. 8. 19:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
89%
Egymásnak való proletárok vagytok. És ezeknek is ugyanolyan állampolgárságuk, és ugyanúgy egy szavazatuk van, mint nekem
2021. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
97%

Belenézett a hűtődbe? Na és akkor mi van? Bele se merek gondolni, hogy arra, ha ételt is kivett volna mi lett volna a reakciód kedves Kérdező.

A férjednek igaza van, egy bunkó paraszt vagy. Bár ő se lehet sokkal jobb, ha hagyja, hogy így beszélj a szüleivel. Tanulj már meg viselkedni.

2021. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
98%
Mert te annyival jobb vagy mi? Egyedül abban van igazad hogy nem kéne beleszólnia hogy hol tartjátok az állatot. De ez nem változtat a tényen hogy semmivel nem vagy különb mint ő. Sőt! Szerintem csöndben kéne maradni és reménykedni hogy a férjed nem válik el. Mert a helyében én azt tenném például.
2021. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
30%
Én mondjuk azt mondtam volna, hogy "Margitkám, a hűtő nem peepshow, csukd csak be szépen az ajtaját, a macska pedig családtag, úgyhogy most azonnali jelleggel takarodj a házamból!"
2021. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
57%

#22: Én se nyitogatom a lányom vagy a fiam hűtőjét, ha náluk vagyok vendégségben. Egyszerűen azért, mert az nem az én otthonom, így semmi közöm a hűtő tartalmához!

Ha meg akarnak vendégelni -amit nem várok el- ,akkor ők maguk veszik elő a hűtőből az ételt, vagy mondják, hogy "keress pár falatot a hűtőben" -de ezzel nem élek vissza, azaz nem egy rőf kolbászt meg fél oldal szalonnát pakolok magam elé.

És főleg nem kritizálom, nem szólom le az ételeket, amelyeket a hűtőben tartanak, az ízlésüknek megfelelően! Én ott csak vendég vagyok, bármennyire is a gyerekeim.

2021. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
97%

Úristen, ha a férjem anyja jön hozzánk nem vendég. Meg nem evett otthon?? Nálunk ők és az én csaladom is otthon vannak.

De ha mi megyünk hozzájuk ez ugyan úgy van.

A férjed helyében téged dobnàlak ki

2021. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
98%

Egy pasihoz, aki részegen beleesik a szekrénybe és ilyen anyós jár.


Ha a férjed megfelel neked,akkor mi bajod az anyjával?

2021. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
98%
#25, én ezt értem, de azon van a hangsúly, hogy a Kérdező úgy említi ezt, mintha bűn lenne.
2021. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
32%

#28: Az is.

Nem turkálunk a másik hűtőjében csak úgy ötletszerűen, ez törvény.

Akkor se, ha az illető családtag. Minden esetben engedélyt kell kérni a házigazdától. Ha nem kérünk, és úgy turkálunk, nem kell meglepődni, ha felkérnek a távozásra.

Én pl. így lettem nevelve.

2021. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

29-es, nálunk meg semmi probléma nincs belőle, ha valaki benyúl a hűtőbe. Jó, nem turkálni szoktunk, nem is tudom, mit jelent ez, de eszembe nem jutna leb*szni az anyósom, mert pl. kivesz egy citromos sört, mikor nálunk van. Sőt, mondtam is nekik, hogy főzzenek nyugodtan egy kávét maguknak, mármint nyilvsn megkínálom őket, de ha 10 perccel később jut eszükbe és én éppen nem vagyok ott, nyugodtan indíthatják a gépet.


Jó, mondjuk mi nem évente 3-szor találkozunk, hogy külön alkalom legyen, ha jönnek hozzánk, simán van, hogy mi kint vagyunk, ők meg bent az unokával. Fura is lenne, ha ránk kellene várniuk.

2021. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!