Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Amikor elmegyek barátoméknál(n...

Amikor elmegyek barátoméknál(nem lakik közel egyáltalán) állandóan olyan kutyaszőrös lesz a zoknim mikor hazajövök mert beengedi az anyja állandóan a kutyát és tele van az egész ház szőrrel. Mit mondtok erre?

Figyelt kérdés
Anyukám egyszer mosott mikor hazaértem onnan és kérdezte mi ez a sok szőr a zoknimon kezd engem is idegesiteni hát szinte a kanapé is olyan ami szerintem undoritó. Hiába mondja az anyjának am a barátom h ne engedje be a kutyát beengedi. Nálunk ilyen sose volt pláne olyan h ráfekszek egy kanapéra is az egész ruha szinte ami rajtam van szőrös lesz egyszer még a villán is találtam:( néha kedvem sincs menni főleg emiatt is meg hát már amugy is veszekdeünk.
2021. aug. 7. 08:42
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
24%

Hát, nekem is meg kellett szokni.

Kellett volna. Nem ment. Ennyi.

2021. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
85%

2000 ft egy papucs az aldiban és annál jóval olcsóbbakat is lehet venni. nem cipelni kell, hanem venni oda is egyet.

A kutryatartó szokások háztartásonként eltérnek, nálunk is családtag a kutya, kinti-benit, jön-megy ahogy akar, de nem kanapézik, pedig igazi fetrengős fajta (német vizsla), ugyanis olyan retkes állandóan és úgy hullik a szőre, hogy eskü akármennyire is imádom, a bútorokról kölyökkora óta tiltva van.

ha ott nem ez a helyzet, átvihetsz egx használtabb plédet, vagy lepedőt, amit leterítesz amikor ott vagy a kanapéra, de szakíthatsz is akár, ha ez nekde olyan eget verő probléma, elhiheted, ennél csak nagyobbak leszenek a későbbi életedben. Alkalmazkodni nem muszáj, csak lehet és praktikus, ha tartós együttműködésre (élésre) készül az ember.

2021. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
65%
Vehetsz nyugodtan papucsot ottanra, meg egy olyan szőrtelenítő hengert. Akkor nem lesz probléma. Kikben megveszed, nem több, mint 3ezer forint összesen. Illene a barátod anyjának takarítani, dd ha nem teszi, akkor ez van, az ő háza. Menjen hozzád az inas akkor, és nem lesz ilyen bajod. Amúgy azért írta, hogy barátomékNÁL, mert borsodban szokás így mondani. A Szegedit sem basztatja senki, ha "ö"-zik, se a nógrádit a palócolásért, se a szlovákiai magyart. A pesti meg "a/az"-t tesz a nevek elé, az sem helyes.
2021. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
86%
"Illene a barátod anyjának takarítani" Mert más nem lakik ott a nőn kivül?
2021. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Nem. Elváltak a szülők
2021. aug. 7. 12:26
 26/37 anonim ***** válasza:
85%
21 Kutyakozmetikusként elverném a hülye fejedet, ha azzal állítanál be, hogy nyírjam kopaszra a kutyát! :D
2021. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Az ő haza és az ő kutyája. Menjetek hozzátok. Te ott vendég vagy, gondolom.
2021. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
86%
"Nem. Elváltak a szülők" És alap hogy csak a szülő takaríthat?
2021. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
19%
Legyetek tinálatok, kérdező. Miért te mész ilyen helyre? Biztos nem mennék.
2021. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Ide nejojjon anyamektol nem jo mindig ezt azt csinalni. Utálok itthon elni.
2021. aug. 7. 13:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!