Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Amikor elmegyek barátoméknál(n...

Amikor elmegyek barátoméknál(nem lakik közel egyáltalán) állandóan olyan kutyaszőrös lesz a zoknim mikor hazajövök mert beengedi az anyja állandóan a kutyát és tele van az egész ház szőrrel. Mit mondtok erre?

Figyelt kérdés
Anyukám egyszer mosott mikor hazaértem onnan és kérdezte mi ez a sok szőr a zoknimon kezd engem is idegesiteni hát szinte a kanapé is olyan ami szerintem undoritó. Hiába mondja az anyjának am a barátom h ne engedje be a kutyát beengedi. Nálunk ilyen sose volt pláne olyan h ráfekszek egy kanapéra is az egész ruha szinte ami rajtam van szőrös lesz egyszer még a villán is találtam:( néha kedvem sincs menni főleg emiatt is meg hát már amugy is veszekdeünk.
2021. aug. 7. 08:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te gyakorlatilag mindent utálsz, neked semmi sem jó. Otthon utálsz lenni a szüleid miatt, a barátodnál a kutya miatt. Erre nem lehet mit mondani, menj el dolgozni, vegyél ki egy albérletet, és ott majd úgy csinálsz mindent ahogy neked jó.
2021. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
94%
Nem viszed egy kicsit túlzásba? :D Ha otthon tényleg annyira rossz lenne a helyzeted akkor mégis mi a bánatot érdekel téged az hogy bent van a kutya? ;) Ha én annyira utálnék otthon lenni akkor örülnék hogy a barátomnál lehetek nem hogy még kényeskedjek a szőr miatt :D
2021. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
93%

Nem te írtad ki régebben azt a kérdést is amiben azért nyavajogtál hogy a párod anyukája nem készít neked reggelit?

Egyébként meg, az ő háza vagyis az ő szabályai érvényesek.

2021. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az jutott eszembe aki azon nyűglődött (többször is kiírta) hogy a barátja anyja úgy befűt hogy nem tud megmaradni náluk, az is gyanús, ugyanilyen stílusa volt a kérdezőnek.
2021. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
89%

1. A barátod megfogja többször a porszívót, seprűt, egy szösztelenítő hengert és takarít vagy Te, nyilván elsősorban a barátod dolga takarítás, mert Ő van otthon.

2. mi az , hogy nincs kedved cipelni a papucsot, mégis akkor mit viszel elsődlegesen, ha nem ruhát, cipőket, tisztálkodószereket.Ha még is ennyire életképtelen Vagy, akkor a barátod vegyen Neked ottanira papucsot (nem az anyja!)

3. Nem szeretsz otthon sem lenni, de anyukád mossa zoknid???

4. Más háza, ott azok a szabályok.


Nem kellene Neked még felnőttest játszani, meg barátodnál lenni x napokat.Elkényeztetett gyerek Vagy.

2021. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
91%

Mi a probléma? Egy kutyás-macskás házban napi szintű takarítás mellett is szőrösek a dolgok.

Nem kell odamenni, ha zavar, egyébként létezik másik papucs és játszós ruha.


Pároméknál rotti van, azzal kezdünk, miután megérkeztünk, hogy átöltözünk normális otthoni cuccba, macskás barátnőmnél is.

2021. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
90%
Huh, hát elég primitívke vagy, bocsi. Nincs kedved cipelni? hát vegyél oda egy papucsot, problem solved. Vaaaagy, lehet kapni ruha hengert, pár száz forint. Nekem is benti kutyám van, igenis van szőr. Aki jön, tudja. 14 éves lesz a kutya, van, akit ennyi ideje nem is ismerek a baráti körömből. Szerintem egyértelmű, ki nem jöhet be, ha finnyás.
2021. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!