Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most én reagálom túl? Vagy ne...

Most én reagálom túl? Vagy ne foglalkozzunk vele?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap délután átmentem a barátomhoz. A tesója nem otthon lakik. 3 éve vagyunk együtt és már sokszor aludtam ott. Este olyan 6 körül szeretkeztünk( a szülei nem voltak otthon). Majd utána oldalon feküdtünk és egymást átölelve elaludtunk kb. 7-8 körül. Reggel kb. 6 órakor felkeltünk felöltöztünk meg ilyenek aztán csináltunk reggelit mindenkinek. Amikor a szülei ki jöttek akkor megkérdezték hogy milyen volt az este és hasonló. A ruháink a szobán belül el volt dobálva, egy takaró volt rajtunk de úgy hot az látszott hogy felső nem volt rajtunk. Aztán azt mondta a barátom anyja hogy amikor este látta hogy az előszobában van a táskám akkor szólt nekünk de nem válaszoltunk aztán kopogott de nem válaszoltunk ezért bejött és látta hogy alszunk. Most furán érzem magam hogy látott minket, vagy ezzel ne törödjek?

Remélem érthető amit írtam. Szerintetek nem volt gáz ?



2021. aug. 20. 11:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
53%
Itt az egyetlen gond az, hogy ha nem válaszoltatok a kopogásra, akkor igazán gondolhatta volna a mama, hogy vagy alszotok, vagy éppen akkor szexeltek, szóval nem értem, minek nyitott be.
2023. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!