Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan küldjem el a francba...

Hogyan küldjem el a francba az anyósomat kedvesen?

Figyelt kérdés
Ma a férjem től megkaptam, hogy tiszteletlen vagyok az anyjával. Tudni kell, hogy amúgy kedves, jószándékú nő, szerintem velem sincs különösen baja, csak annyi a bajom, hogy folyamatosan beleszól, hogy mit, hogy a gyerekkel. Biztos másnál is fejet ütött már ez a probléma. 1 éves a kislányom, és pl. nem szeretem, hogy erőltetné, hogy járjon, tévé elé leül vele stb. Ilyenkor annyit mondok, hogy légyszíves ezt ne, vagy azt ne. Nem gondolom, hogy tiszteletlenség lenne, ha nem hagyom, hogy olyat tegyen, ami ütközik a nevelési elveimmel. A férjem egyáltalán nem áll ki mellettem, az a szuper, amit anyós csinál, mert ő már felnevelt mittoménhány gyereket. Halgassak rá! Ti hogyan kezelnétek?
2021. okt. 20. 03:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha a férjed sem áll ki melletted akkor passz. Vele kéne először megértetni, hogy az hogy erőlteti hogy járjon kva káros, a tv még elmegy éppen ha annyit néz amit a mamaval néz.


Nehéz helyzet, én alternatívát ajánlanék fel. Pl ha éppen tvzés lenne, akkor tessék odapakolni kis játékokat, és mama légyszíves inkább ezt mutogassa végig a tv helyett, álltatás helyett esetleg kis baba torna a földön, YouTubeon van sok videó, lehet vele együtt csinálni.


Az meg hogy ő felnevelt x gyereket... , hát a férjed se sikerült túl jól, ha képtelen a felesége mellett kiallni, pláne ilyen helyzetben, mert bár általános vita, szerintem ez kB minden háztartásban előfordul ahol új gyerek van, de azért van határ, és amiket hoztál példákat, azok nem tesznek jót a gyereknek...

2021. okt. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
17%

Neked egy nevelési elved van, az, hogy mindenkinek kuss van. Gondolom, nincs ott egész nap, hogy tönkretegye a gyereket.


A férjének meg nem kötelessége kiállni mellette, első, mert neki is joga van a véleményéhez meg a nevelési elveihez. És úgy tűnik, nem ért egyet azzal, hogy a kérdező okosan nevel.

2021. okt. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Kedves 2es. De, képzeld, együtt élünk vele sajnos. Egyébként, látom nem sikerült értelmezni a kiírásomat. Ami nem baj, csak akkor tedd meg, hogy továbbgörgetsz. Köszi
2021. okt. 20. 06:12
 4/42 anonim ***** válasza:
54%
OJa ha együtt éltek akkor semmit nem tudsz csinalni.Ayukasat csak sajat alberletben vagy hazban jatszunk.
2021. okt. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudsz semmit tenni, ha a párod az anyját védi. Mindig nekik lesz igazuk...

Én is tapasztalom, a párom odáig meg vissza van az anyjáért, én szavam szart se ér, sőt már kezd idegesítővé válni, pláne így hogy mi is ott lakunk velük.. Így pláne. Sose fogom semmibe überelni a anyját, nagyjából csak arra érzem magam jónak, hogy van rajtam lyuk, amit használhat, de nyilván ez is az én hibám.

Az a kérdés, hogy tudsz-e jó kapcsolatot teremteni anyósoddal, ha szereted a férjed. Ha nem szereted, akkor dobd mind2ot a pics.ba.

2021. okt. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
75%

De, képzeld, együtt élünk vele sajnos


Akkor hajrá, lehet költözni. (Mondom ezt úgy, hogy én is együtt lakom 25 éve az anyósommal, csak itt megvan az ehhez szükséges intelligencia mindenkiben)

2021. okt. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
39%
5, hagyjuk ezt az anyját védi dumát. Ő a gyerek apja, szíve joga úgy gondolni, hogy a gyerekének semmi baja nem lesz a tévé előtt. Nem az a baj, hogy az anyja is ezt gondolja, hanem az, hogy két olyan ember nevel gyereket, akik alapvető dolgokban nem értenek egyet.
2021. okt. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy valaki elmondanà miert kell összeköltözni két csaladnak?
2021. okt. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
79%

7-es. Nem egyezhet mindenben a véleményük, a lényeg azon van, hogy tudják ezt megbeszélni.

Ha elmondja a kérdező, hogy ez szerinte nem helyes, akkor tiszteletben tartom, amit az anyja mondd. Az apukát és anyóst, ne haragudjatok, de nem tudom előnyben részesíteni a gyereknevelésnél, maximum abban az esetben, ha az apja minimum annyi időt tölt a gyerekkel, mint amennyit az anyja. Az anyós meg csinálja azt, ami a szülőknek megfelel, nem azt ami saját magának.

2021. okt. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
88%
Itt a férjed a probléma elsősorban, nem az anyja, sajnálom.
2021. okt. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!