Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan küldjem el a francba...

Hogyan küldjem el a francba az anyósomat kedvesen?

Figyelt kérdés
Ma a férjem től megkaptam, hogy tiszteletlen vagyok az anyjával. Tudni kell, hogy amúgy kedves, jószándékú nő, szerintem velem sincs különösen baja, csak annyi a bajom, hogy folyamatosan beleszól, hogy mit, hogy a gyerekkel. Biztos másnál is fejet ütött már ez a probléma. 1 éves a kislányom, és pl. nem szeretem, hogy erőltetné, hogy járjon, tévé elé leül vele stb. Ilyenkor annyit mondok, hogy légyszíves ezt ne, vagy azt ne. Nem gondolom, hogy tiszteletlenség lenne, ha nem hagyom, hogy olyat tegyen, ami ütközik a nevelési elveimmel. A férjem egyáltalán nem áll ki mellettem, az a szuper, amit anyós csinál, mert ő már felnevelt mittoménhány gyereket. Halgassak rá! Ti hogyan kezelnétek?
2021. okt. 20. 03:52
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
56%

1. nem kell velük élni és a nyakukra játszani a felnőttet

2. ez már a sokadik kérdésed itt

2021. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
71%

1: a férjeddel letisztázni, a gyerek életébe mennyire engedi be az anyját

2: úgy vállalni gyereket, hogy anyóséktól el tudtok cuccolni.


Ezeket kellett volna tenned.

2021. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
37%
Semmilyen formában ne enged Ez a ti gyereketek.A férjed valószínű anyuci kisfia.Volt szerencsém nekem is ehez.Elmondom szép szóval nem ment próbáltam.A férjemtől egy idő útán megkérdeztem mit szeretne.Àllj ki magadért de kultúrált határozott kijelentésekkel Én megkérdeztem tőle neki szuper volt mikor beleszólnak a dolgaival?
2021. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
76%
Állj ki az elképzeléseid mellett. Én sem hagytam rá anyósomra semmit. Pedig mesterpedagógus. 42/F. Ezt a meccset le kell játszanod vele is meg a férjeddel is. Nálam többször volt hogy anyósom megpróbált vmit megengedni a gyerekeimnek amit én kifejezetten tiltottam. Elmagyaráztam neki hogy a szűlői tekintélyemet a gyerek előtt ne rombolja mert legközelebb fotóról fogja látni őket. Azóta az én szavam a döntő. Pont.42/F.
2021. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
82%

En csak annyit kérdeznék, hogy ki az aki legelõször a gyermeket a TV elé ültette?

Velem ugyanis az történt,hogy a menyem a telefont kisebb korától a baba kezébe adta, és TV elõtt ültette.

Na most amikor én megyek a kisfiu kéri tõlem,hogy kapcsoljam be a TV._et és kéri a telefonomat.Amikor odaadtam neki a telefonomat ugy kezeli,hogy csak lestem.De itt az volt a probléma, hogy a menyem egybõl szólt a fiamnak,hogy én mit csináltam.Hogyan lehet valaki ekkora aljas,hogy amit megtanitott a gyereknek utána én rám fogja.Tehát ne legyen már mindig az,hogy az nagymama teszi tönkre az unokát,amikor nincs is ott mindig!Viszont ugyanugy odaadja neki a telefont,ugyanugy nézeti a kisfiuval a TV.-et.Ennek mi a lényege,hogy tönkre akarja tenni a szülõi gyerek kapcsolatot.

2021. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
69%
Nem lakunk együtt az anyóssal. SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT! Pont. És innentől nincs miről beszélni.
2021. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
79%

Nincs gyerekem, ezért nem akarok okoskodni, de azt azért hadd jegyezzem már meg pár embernek, hogy a tv téma nem hit kérdése. Nem tesz a gyerekeknek jót, PONT. Nem démonizálom, de egy 1 eves gyerekről beszélünk.

Még ha kibaszasbol direkt a helyett b-t mondana a menyevel szemben, azért a gyerek legyen már fókuszban.


Ami pedig a ferjedet illeti.. Hát, valóban nála kezdődik a próblema. Sajnalom, mindenképp beszélnetek kell rola, mert ez nem egészseges. Meg ha nem is ert veled egyet, azt a színfalak mögött kellene, nem az anyja előtt. Maximálisan tekintély es önbizalom romboló..


30N

2021. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerű, szúrj ki vele, költözzetek el, és a saját házadban úgy neveled a gyereked ahogy akarod
2021. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
77%
Egyenesen és érthetően, nem szitkozódva, de teljesen egyenesen.
2021. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
61%
Más házában nem igazán jogos hogy elveid vannak. Azok legyenek a saját otthonodban
2021. okt. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!