Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert csinalta ezt anyosom?...

Miert csinalta ezt anyosom? Meggondolta magat? Az egesz eletunket megvaltoztattuk reszben miatta.

Figyelt kérdés

Anyosomtol 200kmre eltunk a ferjemmel es a gyerekekkel, az en szuleimhez kozel.Az elmult kozel 4 evben miota az elso kislanyunk megszuletett azt halgattam, hogy ez mennyire nem jo igy, alig latja az unokakat, bezzeg ha kozel laknank stb. Volt olyan, hogy szo szerint zokogott!!, hogy milyen messze vagyunk, hianyoznak neki stb. Evekig halgattam ezt minden latogatas alkalmaval, illetve telefonon.

Mivel a masodik gyerek szuletesevel kicsi lett a hazunk, es amugy is el akartuk adni, igy ugy dontottunk kozel koltozunk hozzajuk. Az en szuleim amugy is dolgoznak es szerettem volna, ha van szoros nagyszuloi kapcsolat.

Amiota idekoltoztunk, az eg egy adta vilagon mar mindenfele kifogassal el, hogy miert nem tud vigyazni a gyerekekre. Hozza teszem meg a hazvasarlas elott kerek perec rakerdeztem, hogy neki mi az elkepzelese. Mondta, hogy mindenben segiteni fog, szamithatunk ra ha beteg a gyerek, vagy nekunk intezni kell valamit, sot ha csak kettesben akarunk lenni, itt is fog aludni, ha kell....vendegszobat is alakitottunk ki a hazban pont ezert...

Most ott tartunk, hogy az eletbevagoan fontos ugyintezeshez is vittuk a ket gyereket betegen, mert hirtelen betegedtek le, mas vigyazot meg nem tudtam keriteni.

Olyanokat mond,hogy neki faj a laba, meg messzi van a vonatmegallo, meg fel hogy nem tud leszallni a vonatrol,meg koran esteledik stb. A vonatallomas velemenyem szerint akkor is ugyanott volt, mikor a koltozest terveztuk...nagyon kivagyok akadva, mivel visszamenni szuleimhez kozel nem akarok most megint akkor hazeladas stb lenne...a gyerekeket nem fogom igy rangatni....



2021. okt. 23. 23:55
 51/107 anonim ***** válasza:
54%
Egészségügyi intézménybe nem lehet beteg gyereket bevinni. Legközelebb gondold át mit hazudsz
2021. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/107 anonim ***** válasza:
64%
Aki lepontozott, árulj a már el nekem, mi az az életbevágóan fontos egészségügyi dolog, amihez két ember kell együttesen jelen legyen és nem lehet áttenni masik idopontra és fertőző beteg gyerekeket lehet hozza vinni.
2021. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/107 A kérdező kommentje:

Tenyleg ez a legfontosabb hogy hol voltunk? Aki azt irja hazudok, oke gondolja ezt. Elfogadom.

Egyebkent ugy oldottuk meg hogy en berohantam, apjuk a kocsiban a kicsikkel, utana csereltunk.

Nem fogom leirni hogy hol voltunk, mert akkor abba lesz belekotve.

2021. okt. 24. 11:32
 54/107 anonim ***** válasza:
46%

Ha így meg tudtátok oldani akkor ment volna az úgy is hogy nem rángatjátok el otthonról a beteg gyerekeket hanem egyikőtök otthon marad majd mikor visszaért a másik cseréltek.


Tudom hogy fáj, de mindenki magának szült önmagának kell megoldani a helyzeteket nem az idős anyósra nyomni a beteg gyereket.

2021. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/107 anonim ***** válasza:
23%
Igen, fontos hogy hol voltatok. Ugyanis a történet ezen része mese, így joggal merül ám fel az emberben, hoyg a többiben mennyi az igazság.
2021. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/107 anonim ***** válasza:
65%
Hát kérdező, ez szívás. Anyós imádta sajnáltatni magát, nem akart ő segíteni, sőt igazából azt se, hogy oda költözzetek. Ő csak mártír akart lenni, de úgy, hogy közben semmit ne kelljen csinálni. Csak várj, nemsokára kitalál valami mást. Lehet, pont ezt, hogy ti őt ingyen bébicsősznek nézitek, miközben ő milyen öreg és beteg. Vagy hogy nem viszitek oda a gyerekeket. Majd lesz valami új, hidd el. Ignorálni kellett volna.
2021. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/107 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk lehet az lenne a legegyenesebb út, ha megkérdeznétek őt hogy mi a gond.
2021. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/107 anonim ***** válasza:
60%
Ha már ti kértek szívességet tőle az lenne a minimum hogy valamelyikőtök átmegy érte kocsival és haza is viszi
2021. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/107 A kérdező kommentje:

54es!!!! Tenyleg nem tudod elolvasni a szoveget?????nem erted???? Ki a franc akarja idos anyosra nyomni a gyereket????Oszintenek kellett volna lenni, amikor rakerdeztem, illetve oszintenek kellene lenni mosr is, hogy mi a gond, mert nem tudom! Fel ev alatt semmilyen egeszsegromlas nem allt be tudtommal! Vagy ha igen, azt miert nem lehet kommunikalni?


Az a minimum hogy mi visszuk a gyerekeket? Hiszen o maga mondta, hogy jonni fog, itt is fog aludni! Ezert vettunk ekkora hazat reszben!

Olvass kerlek mielott kommentelsz.

2021. okt. 24. 12:44
 60/107 anonim ***** válasza:
87%

Kedves válaszolók, nagyon elmentetek az eredeti kérdéstől és nem is a kérdésre válaszoltok hanem saját elméleteket gyártatok.

Nagy hiba volt felrúgni az eddigi életeteket a mama hiszti miatt, de gondolom erre rájöttetek.

2021. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!