Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert csinalta ezt anyosom?...

Miert csinalta ezt anyosom? Meggondolta magat? Az egesz eletunket megvaltoztattuk reszben miatta.

Figyelt kérdés

Anyosomtol 200kmre eltunk a ferjemmel es a gyerekekkel, az en szuleimhez kozel.Az elmult kozel 4 evben miota az elso kislanyunk megszuletett azt halgattam, hogy ez mennyire nem jo igy, alig latja az unokakat, bezzeg ha kozel laknank stb. Volt olyan, hogy szo szerint zokogott!!, hogy milyen messze vagyunk, hianyoznak neki stb. Evekig halgattam ezt minden latogatas alkalmaval, illetve telefonon.

Mivel a masodik gyerek szuletesevel kicsi lett a hazunk, es amugy is el akartuk adni, igy ugy dontottunk kozel koltozunk hozzajuk. Az en szuleim amugy is dolgoznak es szerettem volna, ha van szoros nagyszuloi kapcsolat.

Amiota idekoltoztunk, az eg egy adta vilagon mar mindenfele kifogassal el, hogy miert nem tud vigyazni a gyerekekre. Hozza teszem meg a hazvasarlas elott kerek perec rakerdeztem, hogy neki mi az elkepzelese. Mondta, hogy mindenben segiteni fog, szamithatunk ra ha beteg a gyerek, vagy nekunk intezni kell valamit, sot ha csak kettesben akarunk lenni, itt is fog aludni, ha kell....vendegszobat is alakitottunk ki a hazban pont ezert...

Most ott tartunk, hogy az eletbevagoan fontos ugyintezeshez is vittuk a ket gyereket betegen, mert hirtelen betegedtek le, mas vigyazot meg nem tudtam keriteni.

Olyanokat mond,hogy neki faj a laba, meg messzi van a vonatmegallo, meg fel hogy nem tud leszallni a vonatrol,meg koran esteledik stb. A vonatallomas velemenyem szerint akkor is ugyanott volt, mikor a koltozest terveztuk...nagyon kivagyok akadva, mivel visszamenni szuleimhez kozel nem akarok most megint akkor hazeladas stb lenne...a gyerekeket nem fogom igy rangatni....



2021. okt. 23. 23:55
 81/107 anonim ***** válasza:
82%
Lehet támadni a kérdezőt, de jelen esetben vele értek egyet. Nem arról vaan szó, hogy anyós mellé költöztek, azzal a céllal, hogy majd jól rányomják a gyerekeket, amikor csak tudják, hanem anyós KEDVÉÉRT költöztek a közelébe, mert ő volt az, aki annyira unokára vágyott, meg segíteni akart, velük akart lenni, stb.
2021. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 anonim ***** válasza:
61%

"Akkor most mi ez a kiakadás hogy nem megy mert nem bírja? Hisz ha nem csicskáztatni akarták, nem azért költöztek a közelébe hogy legyen ingyen bébicsőszük, akkor ők nem vesztenek semmit azzal, ha nem jár át a mama vigyázni a gyerekekre. Akkor miért kell itt kollektívan szidni?"


Jogos, miért zavarná, hogy a lázas beteg gyerekeit ki kellett vigye ebbe a nyárias melegbe egy világjárvány közepén, csak mert a mama könyörgött, hogy had segíthessen, had unokázzon, de inkább mégse. :D

2021. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 anonim ***** válasza:
62%

82!


Jogos, miért akarna az idős nagyi 2 lázas beteg kölyökre vigyázni, csak azért, hogy hátha ő is elkapja tőlük?

2021. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 anonim ***** válasza:
72%

"Jogos, miért akarna az idős nagyi 2 lázas beteg kölyökre vigyázni, csak azért, hogy hátha ő is elkapja tőlük?"


Jogos, hiszen ezért könyörgött 4 éven át. A Kérdezőnek tudnia kellett volna, hogy a "bárcsak közelebb laknátok, én BÁRMIBEN segítek, akár ott is alszok" alatt azt értette, hogy "ha úrihölgyi kedvem úgy kívánja, benézek, de inkább nem, ha segítség kell, ne is álmodjatok, hogy odamegyek".

2021. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 anonim ***** válasza:
28%

84!


Hja, unintelligens egomanias emberek valóban úgy gondolják, ahogy te. Az épeszűeknek meg eszükbe nem jut lázas, fertőző beteg gyerekeket egy idősebb emberre bízni

2021. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 anonim ***** válasza:
40%
Engedj meg egy tippet: nincs gyereked, ugye?
2021. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 anonim ***** válasza:
42%
Nekem? Van. Sőt, anyám és anyósom is. Egyiket se használtam ingyen bebiszitternek és betegen se bíztam rájuk a gyerekem. Van még kérdésed?
2021. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 A kérdező kommentje:

82es, 84es nagyon koszonom.

Ignorald nyugodtan a kommentelot, mar tobbszor elkuldtem, a moderatorok toroltek a durva kommentjet, de meg mindig itt van..

2021. okt. 24. 23:31
 89/107 anonim ***** válasza:
64%

"Van még kérdésed?"

Egy: anyódod sokat könyörgött előtte, hogy használd ingyen bébisziternek? Mert a Kérdezőé igen.

2021. okt. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 anonim ***** válasza:
65%

89!


Mert a kérdező anyósa könyörgött érte? "Az elmult kozel 4 evben miota az elso kislanyunk megszuletett azt halgattam, hogy ez mennyire nem jo igy, alig latja az unokakat, bezzeg ha kozel laknank stb. " Ez nem ingyen bebiszittersegre való könyörgés ám. Na igen, ennek ertelmezesehez pcivel több esszel kell rendelkezni, nem mindenkinek megy az értő olvasás, hiába általános iskola masodik osztalyos kovetelmeny.

2021. okt. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!