Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert csinalta ezt anyosom?...

Miert csinalta ezt anyosom? Meggondolta magat? Az egesz eletunket megvaltoztattuk reszben miatta.

Figyelt kérdés

Anyosomtol 200kmre eltunk a ferjemmel es a gyerekekkel, az en szuleimhez kozel.Az elmult kozel 4 evben miota az elso kislanyunk megszuletett azt halgattam, hogy ez mennyire nem jo igy, alig latja az unokakat, bezzeg ha kozel laknank stb. Volt olyan, hogy szo szerint zokogott!!, hogy milyen messze vagyunk, hianyoznak neki stb. Evekig halgattam ezt minden latogatas alkalmaval, illetve telefonon.

Mivel a masodik gyerek szuletesevel kicsi lett a hazunk, es amugy is el akartuk adni, igy ugy dontottunk kozel koltozunk hozzajuk. Az en szuleim amugy is dolgoznak es szerettem volna, ha van szoros nagyszuloi kapcsolat.

Amiota idekoltoztunk, az eg egy adta vilagon mar mindenfele kifogassal el, hogy miert nem tud vigyazni a gyerekekre. Hozza teszem meg a hazvasarlas elott kerek perec rakerdeztem, hogy neki mi az elkepzelese. Mondta, hogy mindenben segiteni fog, szamithatunk ra ha beteg a gyerek, vagy nekunk intezni kell valamit, sot ha csak kettesben akarunk lenni, itt is fog aludni, ha kell....vendegszobat is alakitottunk ki a hazban pont ezert...

Most ott tartunk, hogy az eletbevagoan fontos ugyintezeshez is vittuk a ket gyereket betegen, mert hirtelen betegedtek le, mas vigyazot meg nem tudtam keriteni.

Olyanokat mond,hogy neki faj a laba, meg messzi van a vonatmegallo, meg fel hogy nem tud leszallni a vonatrol,meg koran esteledik stb. A vonatallomas velemenyem szerint akkor is ugyanott volt, mikor a koltozest terveztuk...nagyon kivagyok akadva, mivel visszamenni szuleimhez kozel nem akarok most megint akkor hazeladas stb lenne...a gyerekeket nem fogom igy rangatni....



2021. okt. 23. 23:55
 61/107 anonim ***** válasza:
84%

Itt most abba kötöttek bele,hogy hol voltak? Ki nem sz@rja le,hogy hol voltak???? Kiragadott egy példát az érthetőség kedvéért, nem hiszem el,hogy ekkora gyökerek vannak itt!

Én pl többször voltam úgy egészségügyi intézményben,hogy nem mehettem egyedül! Pl: voltam co2 lézeres kezelésen, ami után illő kocsival hazavinni a fertőzésveszély miatt. Évekkel ezelőtt voltam szemészeten. Pupillatágítás után nem lehetett vezetni.

De akár műtét is lehetett. Vannak olyan rutin műtétek ami nem igényel bent fekvést, csak pár órás megfigyelést.

2021. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 A kérdező kommentje:
Amugy azon nevettem picit, hogy vagy csokot vettem fel, es akkor a gyerekekert szultem, vagy lombikozok, de akkor meg mekkora felelotlen vagyok, hogy harmadik gyereket vallalok. Haha, mas opcio nem volt.
2021. okt. 24. 12:49
 63/107 anonim ***** válasza:
30%
Én jobban röhögnék azon, hogy üres ígéretekre alapozva elköltöztem anyóspajti közelébe, azt a vénasszony meg jól megszopatott, haha.
2021. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 anonim ***** válasza:
21%

Ki a franc akarja idos anyosra nyomni a gyereket????


Talán az aki azért vergődik mert nem pattant anyós első csettintésre hogy vigyázzon a beteg gyerekere míg ők apucival csavarognak? Hm... nem is tudom...

2021. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/107 anonim ***** válasza:
17%
csak ismerjük a kérdező fajta hurcianyukat :) én sajnos túl jól is.
2021. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/107 anonim ***** válasza:
20%
Nos kérdező, az egyetlen egészségügyi dolog amihez két embernek kell jelen lennie az a lombik és igen, ha két gyerekkel nem bírsz, akkro enm kell harmadik. De nyilván csak kamuztál, a cél csupán anyós szidása.
2021. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/107 anonim ***** válasza:
27%

"

Én pl többször voltam úgy egészségügyi intézményben,hogy nem mehettem egyedül! Pl: voltam co2 lézeres kezelésen, ami után illő kocsival hazavinni a fertőzésveszély miatt. Évekkel ezelőtt voltam szemészeten. Pupillatágítás után nem lehetett vezetni.


De akár műtét is lehetett. Vannak olyan rutin műtétek ami nem igényel bent fekvést, csak pár órás megfigyelést."


Mókuska, ezt itt olvastad?

"Egyebkent ugy oldottuk meg hogy en berohantam, apjuk a kocsiban a kicsikkel, utana csereltunk."

2021. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/107 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg arról van szó, hogy az anyós rájött, hogy az "unokázás" nem csak azt takarja, hogy a cuki baba megissza a tejcsit, büfizik és angyalkaként átalussza a fél napot, ameddig ő megnézi a Szulejmánt és megfőzi a pörköltet ebédre, ahogy azt az elmúlt 30 évben tette minden nap, hanem azt is, hogy a hányó-fosó-takonytól fuldokló kis ovis nyűglődik és hisztizik egész nap, az ébredező öntudatú kisgyerek a földhöz vágja magát a tescoban, ha nem veszi meg neki a nagyi a műanyag t-rexet és nem fog csendben rajzolgatni 3 órán át, ha a kezébe adsz egy zsírkrétát, hanem 3 perc után megunja és ha nem figyelsz rá, szétszedi a lakást.


Elméletben jól hangzik az "unokázás", de csak későn szembesült vele, hogy gyakorlatban baromi fárasztó és idegölő kisgyerekekkel foglalkozni, pláne türelmetlen, lerobbant idős ember létére.

2021. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 A kérdező kommentje:

Igen, hat rengeteg ilyen mutet van, amit helyi erzestelenitesben vegeznek, es az egy dolog, hogy egyedul vagy bennt, de hazamenni mar nem tudsz egyedul. Pl. A kissebb plasztikai beavatkozasoknal is ez van, bar nekem most nem az volt.


67es oke, te ezt gondolod kamuzok, hazudok szerinted, en ezt elfogadom, lepj tovabb.

2021. okt. 24. 13:25
 70/107 anonim ***** válasza:
33%

Draga kérdező, te ezt irtad: "Egyebkent ugy oldottuk meg hogy en berohantam, apjuk a kocsiban a kicsikkel, utana csereltunk."


Ez azt jelenti, te bementél, elvégezték az x dolgot, aztán a férjed ment be, akinél szintén elvégezték az y dolgot. Egyre jobban belekeveredést a hazugsagodba. Amugy ha valoban egeszsegugyi ok volt, azt miert nem lehet leírni? Ja, mert nincs iylen

2021. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!