Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Utàlom az anyòsom, Ti mit...

Utàlom az anyòsom, Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Anyosom sokszor lequrv@zott megalâzott megtiport. Nem egy jo ember férjemmel is megromlott a kapcsolata, van egy 15 éves lànyunk akire soha nem volt kivàncsi. Eddig minden jo, csak most szeretné velünk felvenni a kapcsolatot, érdekből. A baj, hogy a tudat hogy férjem boldog, ami érthető, nàlam olyan szinten kiveri a biztositékot, hogy idegbeteg leszek, mert férjem sosem âllt ki mellettem. Azt döntöttem, hogy közöltem vele, hogy nyugodtan felveheti az anyja al a kapcsolatot, csak gondoskodjon róla, hogy nekem soha többé ne keljen vele talalkoznom. Szerintetek ez igy helyes?
2021. nov. 8. 19:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igen.
2021. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Én sem akarnék vele találkozni.
2021. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Persze! Senkitől nem kell engedélyt kérned ahhoz, hogy meghozd a saját döntéseidet.
2021. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Az lenne a legjobb, hogy kibékülnétek az anyóssal!
2021. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
De szeretem már ezeket az okoskodós békülj ki kommentelőket. Nem mindenkivel lehet. Normálisan meg senki sem akarna balhét, cirkuszt a párja családjával. De van akikkel nem lehet jóban lenni, mert olyanok amilyenek.
2021. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Persze. Igaz a rokonunkat nem mi válasszuk meg, de nem kell velük tartani a kapcsolatot. Amúgy én pontosan így voltam az apósommal. Olyan szinten megbántott (bírósági ügy lett belőle, mert terhesen szándékosan lelökött a lépcsőről) , én a per végén láttam utoljára. Olyan 6 évvel később vette fel a férjemmel a kapcsolatot, aki végül is azért tartotta utána vele, mert az apja már közel járt a 70 évéhez. Nem volt kifogásom, végül is az apja, de én soha nem voltam hajlandó találkozni vele. Szerencsére a férjem megértette, meg is mondta az apjának, hogy bizony ezt elcseszte, hiába kér bocsánatot. A temetésére sem mentem el. A levelét amit írt is bontatlanul elégettem. Nem érdekelt.
2021. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
6-os. Ez nagyon durva és szomorú, sajnálom! Mi lett a babával? Remélem ezekután tiltottad nagypapitól, miután ezzel az ő életét is kockáztatta.
2021. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Értem a problémádat,de téged mennyire érint az a bizonyos ,"érdek"? Erről írhatnál egy kicsit bővebben,mert nem mindegy,hogy anyagi támogatást szeretnétek tőle,vagy csak egyedül a férjedet érinti a dolog.
2021. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%
#8 Nekem inkább úgy tűnik, hogy az anyuka érdekből vette fel a kapcsolatot velük, tehát mondjuk ő akar pénzt/ellátást stb.-t tőlük.
2021. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9es jol làtod. Mindig ő akar tőlünk valamit. Belemaszni az életünkbe, elmondani, hogy én egy hülye csitri vagyok, mert ő jobban tudja. Férjemmel 20 evig épitgettük az egzisztenciànkat, minden féle segitség nélkül. Közöltem férjemmel, hogy azt nem fogom hagyni, hogy a közösünkbe belecsücsüljön, mert szétverek mindent de mindent, és megmondom az édesanyukajanak, hogy lehet a picifiaval ujra felépiteni azt amit velem felépitett, es ha végzett belecsücsülhet. Van neki sajat élete élje azt, ha annyira nem szeret minketminket, hogy nemtudja az unokaja nevét. Én akartam békülni, de neki akkor még nem volt érdeke, mertég mi is szegények voltunk. Most meg màr ne akarjon!
2021. nov. 8. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!