Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Segíteni vagy tanàcsot adna...

Segíteni vagy tanàcsot adna valaki akinek volt hasonló ptoblémàja?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nem vagyok magyarorszàgi úgy,hogy ha véletlen találtok helyesíràsi hibàt amit bisztos vagyok,hogy fogtok kérlek szépen benneteket nézétek el.A férjemmel 4 hónapja,hogy összeházasodtunk de màr több mint 6éve járunk.Anyósom sose kedvelt a legjobban,mindig voltak neki megjegyzései meg mindig szmétált neki valami de mindig türtem és hallgattam.Az ùtobbi idöben ez rosszabbodott.Állandóan bele szól az életünkbe,söt mindent ellenez.Akár miljen döntést hozunk a férjemmel ö bele szól és ellenzi.Azt is kijelentette,hogy én vagyok a legrosszabb dolog ami valaha is történt a fia életében.Pedig sosem adtam neki okot,hogy így gondolja Söt mindig törekszem,hogy a kedvükben jàrjak.Sajnàlom a férjemet is mivel két tüz közt àll.Ha elmegy az anyához azt hallgasa miljen szar vagyok,amikor pedig haza jön és elmongya mit mondtak rólam akkor én akadok ki és veszek össze vele miatta.Nem tudok mostmàr mit csinàlni.Amiota àllapotos vagyok egy szép szót se hallottam töle.Még meg sem tugya kérdezni hogy vagyok.Öszintén nem is érdekel,hogy velem ilyen én csak nem szeretném hogy a gyerekünk így nöljön föl.Màr az is megfordult a fejemben,hogy ellenem próbàlja majd fordittani a sajàt gyerekem.Tudnàtok nekem tanàcsot adni?Mit csinàljak iljen heljzetben?
2021. dec. 23. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

"Màr az is megfordult a fejemben,hogy ellenem próbàlja majd fordittani a sajàt gyerekem."


Ebben legyél nagyon biztos.

Elköltözni a családdal együtt legalább 300 km-re.

2021. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
A férjednek kéne leállítania, az ilyennel teljesen meg kell szakítani a kapcsolatot. Ha a férjed normálisan gondolkodna, nem két tűz között állna, hanem egyértelműen visszautasítaná az anyját és 100%-osan melléd állna. Ne akarj az anyós kedvében járni, egyáltalán semmilyen kapcsolatot ne tarts vele, mert akármit csinálsz, úgyse fog elfogadni. A gyereket se kell, hogy lássa, merthogy ő a te gyereked is, akit zsigerből utál, nemcsak a férjedé.
2021. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Férjed miért nem intézkedik? Ö dolga lenne.
2021. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

#3

Már miért intézkedne?

Ő gerjeszti a feszkót, mert élvezi a két nőstény vetélkedését!


"Ha elmegy az anyához azt hallgasa miljen szar vagyok,amikor pedig haza jön és elmongya mit mondtak rólam akkor én akadok ki..."

2021. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 és #2 Köszönöm vàlaszotokat.

#3 A férjemmel az a gond,hogy nagyon mamis.Amikor velem van anyòsoméknál akkor fogja az oldalam és engem véd.De amikor én nem vagyok ott akkor neki ad igazat és akkor amikor hazajön azt mongya "Hàt öszintén öt is megértem" és itt veszünk össze.

#4 nem mondanàm,hogy gerjeszti mivel làtszik rajta,hogy bàntsa a dolog és hogy nem tetszik neki sem,hogy így van.

2021. dec. 23. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Az ilyenre azt mondjuk, hogy sunyi, gyáva. (És még egy állatkához is hasonlíthatnám,csak azt nem vennéd a lelkedre.) Ha annyira bántaná, akkor abban az esetben is kiállna melletted, amikor te nem vagy ott. (Amúgy ezt honnan tudod, ha egyszer ott se vagy?) Így nem maradhat a férjed, döntenie kell. Vagy kiáll melletted minden körülmények között, vagy a kapcsolatotok számodra megalázó, nem házasság. A gyereket előtte kellett volna meggondolni, így minden döntés sokkal rosszabb. Vagy egyedül neveled a gyereket vagy tűröd a megaláztatást. Előbb kellett volna észnél lenni.
2021. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ilyenre csak egyet tudok: távol költözni tőle, te soha ne látogasd, a férjed is minél ritkábban. A gyereked véletlenül se engedd el anyósékhoz. Soha. Mivel anyós téged utál, a gyerekeddel se fog jól bánni, neki is csak szidni fog téged. A férjednek le kellene állítani a saját anyját. Ne taetsd anyóssal egyáltalán a kapcsolatot, a gyereknek sem kell őt megismernie. A férjed menjen egyedűl, ha akar.
2021. dec. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%
Jézuska! Vigyél el minden anyóst!!! A menyeket ne!! Azok szentek!!
2021. dec. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Férjeddel van a gond Ha anyuci kicsi fia még mindig, sajnos gyernek miatt sem fog változni.
2021. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

A férjemmel az a gond,hogy nagyon mamis - nem értem a problémádat, de komolyan.

TUDTAD, hogy a pasi az anyja mellén lóg, mégis vele vagy.

2021. dec. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!