Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jövendőbeli anyósom uszít a...

Jövendőbeli anyósom uszít a vőlegényem ellen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz az esküvőnk és most karácsonykor megjegyzéseket tett a vőlegényem külsejére, hogy ha nem változtat rajta, akkor nem jönnek az esküvőre. Ezeket nem reszleteznem, de a lényeg, hogy mindezt az ő háta mögött mondta nekem. Szerinte, ha rávettem az esküvőre, akkor ezt is el tudom érni, hogy változtasson a külsején. Egyébként nekem nagyon tetszik a megjelenése, igényes és jól néz ki, mások szerint is, de az anyja nagyon konzervatív. Ezt leszámítva viszont le se szarja az esküvőt, teljesen közönyös azzal kapcsolatban, semmilyen érdeklődést sem mutatott, még a gyűrűm is alig nézték meg. Pedig 10 éve együtt vagyunk, szóval nem egy elhamarkodott döntés ez.

2021. dec. 30. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem uszít, csak rajtad keresztül próbálja irányítani. Vedd semmibe és nevess rajta jót.
2021. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan azt is mondta, ha kell mindennap veszekedjek vele, de mindenképpen változtasson azokban a dolgokban, amiket ő kér.
2021. dec. 30. 09:01
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha nálam ez lenne, csak annyit mondtam volna az anyósnak, hogy akkor majd küldök képeket az esküvőről és át is adom a helyüket másnak.

Érzelmileg próbál zsarolni, ha annyira szégyelli a fiát akkor nem kell megjelennie az esküvőn.

2021. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja, azt is mondta, hogy ezt ne mondjam el a páromnak. Márpedig én elmondtam neki, engem ne manipuláljon. Nagyon bánt, hogy karácsonykor sem tudnak normálisan viselkedni. Egyébként is ő a "hülyegyerek" otthon, a bátyja meg a mintagyerek.
2021. dec. 30. 09:06
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Röhögd ki.

Nagyon jól tetted, hogy elmondtad a párodnak.

2021. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze, már én is röhögök kicsit rajta, de annyira rosszul esett ott ez, hogy azt se tudtam, mit mondjak. Ráadásul tényleg ez volt az egyetlen dolog, amit az esküvővel kapcsolatban mondott, pedig a lánykérés óta most találkoztunk először.
2021. dec. 30. 09:18
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát nagyon sajnálom, én is ledöbbentem volna. Nyilván semmi más nem fontos neki, csak hogy mit mondanak mások.
2021. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Örülj neki, hogy másba nem szólt bele az esküvővel kapcsolatban. Neki az a szívügye, amit mondott, ez van.
2021. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
A telefonoddal vedd fel mikor ilyeneket mond, aztán meg mutasd meg a párodnak.
2021. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen arra számítottam, hogy majd mindenbe beleszól és bombázni fog az ötletekkel, es erre fel is készültem :) de ez a közönyösség sokkal rosszabbul esik, mert nyilván azt érzem, hogy leszar minket.
2021. dec. 30. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!