Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom családja csak akkor...

A párom családja csak akkor jön at vagy beszélget velem illetve hívnak at ha a párom is ráér. Mindig kérdezik hogy ő otthon van e mert akkor átjönnek.. nekem ez nagyon szarul esik. Lehet hogy nem kedvelnek csak tettetik az egészet ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 20:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk is ez van anyósom csak akkor jön ha itthon van a párom.

Engem nem zavar, téged se zavarjon.

2022. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne hogy külön veled beszéljenek, szerintem azért a gyerekükre jobban kivancsiak.
2022. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem jó a kapcsolatom anyósékkal, többnyire mégis a párommal beszélnek, tőle kérdezik meg azt is, hogy jól vagyok e, ha telefonon beszélnek. 30km-re lakunk egymástól, ha errefelé járnak, csak akkor ugranak be hozzám, ha valamit hoznak nekünk. igaz, van hogy nem jönnek be akkor se ha itt járnak és mindketten itthon vagyunk sem. de ezeken a dolgokon nem kell fennakadni, nincs ezzel baj.
2022. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
7%

"Ja akkor értem…sajnálom, de nem várhatod el hogy anyósék szüleid helyett a szüleid legyenek."

Nem azt írta, hogy nincsenek szülei, hanem azt, hogy

"Nem nincsenek" - vagyis vannak.

2022. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
52%

"Nem csak furcsállom"

Hanem még mi? Egyenesen gyanúsnak találod?

2022. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
89%
Sz@rd le, örülj neki, hogy ritkán mennek, ha sűrűn mennének híd el az se lenne jobb.
2022. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
86%
Igaz, hogy ez a másik oldal, de pl én ritkán megyek apósomhoz, ha otthon vagyunk. Párom mindig meglátogatja, após engemet is hív, nincs vele abszolút semmi bajom, jól kijövünk, de minek menjek?
2022. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
95%
Mások meg azért szenvednek itt gyakorin, mert állandóan megy anyós - após ha kell ha nem. Szerintem örülj neki, hogy nem járnak feleslegesen a nyakadra,plusz a gyerekükre kíváncsiak nem rád. Fogadd el.
2022. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
95%
Ez a természetes. Hozzá tartoznak, ezért őt keresik. Ha nem kedvelnének, akkor nem azt kérdeznék, hogy ő otthon van-e, hanem azt, hogy te otthon vagy-e, és ha igen, akkor nem mennének.
2022. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
89%
Én örülnék neki
2022. jan. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!