Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom családja csak akkor...

A párom családja csak akkor jön at vagy beszélget velem illetve hívnak at ha a párom is ráér. Mindig kérdezik hogy ő otthon van e mert akkor átjönnek.. nekem ez nagyon szarul esik. Lehet hogy nem kedvelnek csak tettetik az egészet ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 20:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván első körben a saját gyerekükkel akarnak találkozni.
2022. jan. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
69%

---------------------------------------------------------------

Ez olyan mintha le kéne menni a boltba kenyérért és sajtért :)

-

Mindkettőt szeretjük ! (Talán a sajtot, még jobban is !)

De ! Csak a sajtért, nem fogunk lemenni !

-

Majd ha kell kenyér is ! Akkor majd akkor veszünk sajtot is !

Mert a kenyér a fontos !

(elvégre ő a kicsi gyermekük/fiúk) - azt a szerepet senki sem tudja betölteni !

---------------------------------------------------------------

2022. jan. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
93%
De miért mennének ? Nem értem a problémádat.
2022. jan. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
69%

Miért mennének hozzád? Nem vagy a gyerekük, rokonuk, stb.


Én sem mászkálok át anyósékhoz csak úgy, "jópofizni". A párommal együtt igen.

2022. jan. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
85%
Bakker, örülj neki! Nem tudod elfoglalni magad?
2022. jan. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
91%
Én anyós vagyok és tényleg nagyon szeretem a menyem. Beszélgetni is remekül tudunk, mindig van témánk. De mivel 60 km-re lakunk egymástól, én is akkor megyek, amikor a gyerekemet is láthatom.
2022. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs közös gyereketek, akkor fel nem foghatom miért akarnának csak úgy átmenni hozzád, mikor az ő gyerekük(a párod) nincs is otthon.

Az teljesen más, ha valami konkrét célból veled akarnak beszélni, vagy te beugrassz hozzájuk valami konkrét céllal.Más esetben nem értem, hogy miért akarnának csak és kizárólag téged egyedül meglátogatni.

2022. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
87%

27

De ha meg meglátogatnák akkor azt írná ide ki hogy az anyósáék az idegeire mennek és tanácsot kérne, hogy hogyan lehetne őket lekoptatni.

2022. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi, majd ha meglesz az unoka menni fognak bőven amíg a férjed munkában van. 😀

Igaz akkor sem miattad elsősorban. De ez nem jelenti azt hogy nem kedvelnek. Mi jóban vagyunk anyóssal, ha a férjemmel beszél telefonon mindig mondja hogy üdvözöl engem is, de csak úgy nem jön hozzám, nem hív fel. Persze van egy két logikus dolog amivel egyenesen engem hív fel, pl mikor náluk is megtartottuk a szülinapom, engem hívott, hogy mit főzzön aznap.


Lényeg a lényeg, nem ez jelenti azt, hogy nem kedvelnek. Főleg, ha nem is laknak közel, nyilván ha már útra kelnek, látni akarják a fiukat is, de ha közel laknak se gyakori eset szerintem, hogy anyós átjár az egyedül otthon lévő menyéhez dumcsizni.

2022. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
90%

Az egyik az a baja, ha folyton a nyakukban lihegnek, a másiknak az ha szinte nem is látogatják..

Van kalapja, nincs kalapja.. 🤷‍♀️

2022. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!