Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom családja csak akkor...

A párom családja csak akkor jön at vagy beszélget velem illetve hívnak at ha a párom is ráér. Mindig kérdezik hogy ő otthon van e mert akkor átjönnek.. nekem ez nagyon szarul esik. Lehet hogy nem kedvelnek csak tettetik az egészet ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 20:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
34%

Én értelek téged!


Én is szeretném ha jóban lennének velem anyosék és szeretnének engem és néha össze is futnék velük a férjem nélkül. HA lenne igényük és normális kapcsolatban lennénk, én elmennék hozzájuk csak úgy egy magam is. Van családom, de én szerettem volna közeli kapcsolatot a férjem családjával is és ez lenne a normális. Attól hogy nem én vagyok a gyerekük, foglalkozhatnának velem is, lehetne barátnő jellegű a kapcsolat. Vagy akkor ennyi erővel barátok sem kellenek, hát ott a család! Minek más? Ez ugyan olyan. Ha csak a vérségi kapcsolat számít!


De nem ez a helyzet. Férjemet sem igénylik, nemhogy engem... Szóval le vagyunk tojva. Ez nem jó dolog, hogy ennyire vannak velünk. De ha segíteni kell, akkor neki szólnak először és el is várják, de azt hogy lássa a saját gyerekét is CSAK ÚGY, arra nincs igény. Mert otthon lakik a másik a gyerek aki a mindene... Azt meg mindennap láthatja.

2022. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez! Le vagyunk tojva mi is meg unokák is de ha segítség kell akkor ferjem utazzon 2 órát oda meg vissza. (4 orat) nekem nagyon a bögyömben vannak...apósom nyugdíjas de még egyszer nem jött el hozzánk. Most fogunk koltozni is. Semmit nem fognak segiteni
2022. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!