Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ha az anyós...

Mit csináljak ha az anyós kijelentette, hogy addig nem lehetek a család tagja míg a tetoválásaimat el nem távolíttatom? Rövid ujjú polóban nem lehetek előtte.

Figyelt kérdés

Számtalanszor feljött ez a téma és nem fogadja el. Senkire sem hallgat.

Azt mondta hogy cafkás a tetoválásom.


2022. febr. 20. 14:26
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
95%
Örülj neki, hogy soha többet nem kell vele találkoznod és még tökéletes kifogást is ad hozzá.
2022. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
96%

Ha neked tetszik a tetkó,akkor minek törődsz azzal hogy más mit gondol,ha így elfogad-nak el,ha nem Nem)


Egyébként ha el tüntetnéd,később meg az lenne az anyósod kérése,hogy Vágasd rövidre a hajad stb,Mert tudja hogy tud irányítani,és te megteszed amit kér,Egyébként meg nem értem azokat a férfiakat,akik engedik hogy bele szóljanak a házasságukba,De hiába anyuci kedvenc fiacskája

2022. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
96%
Az a legfontosabbak, hogy a párod mit szól az anyja viselkedéséhez, illetve amikor ezt hallja, mit tesz?
2022. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
97%
Ne foglalkozz vele és ne takargasd a tetkókat sem! Azt tetováltasz magadra és azt hordasz amit akarsz! Senkinek semmi köze hozzá.
2022. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
97%
Nem kötelező vele tartani a kapcsolatot.
2022. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
97%

Ha az én anyám viselkedne így a párommal, én tűnnék el, nem a tetoválások.


Neked ezzel nem kell semmit kezdened, bár nem tudom ez a here miért nem áll melléd. Párom anyja egy rossz szót mondott rám, már mentünk haza...

2022. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
96%
8-as vagyok szerintem baromira felre értettél. 😀 ha házasok, azaz az anyósa valóban, akkor is a fiához megyek hozza, ne anyuka dirigáljon már hogy merre hány méter.
2022. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon kiröhög ém, aztán, ha a fia nem állna mellém, neki utilaput kötnék a talpára. Jesszus.


Anyum azután csináltatta az első tetkóját, h megszületett az unokája, azóta van 3 is. Mármint tetkó.

2022. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
96%
Magasról letojnám. Eléggé konzervatív lehet vagy nem is tudom. Én a helyedben azt mondanám neki hogy nem fogadnám el addíg amíg nem festi be a haját. Kb. semmi köze hozzá hogy hogyan nézel ki, mi van vagy nincs rajtad.
2022. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
97%
Anyuka, ha már itt tartunk, én se fogadom be magát a családba. Viszhall.
2022. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!