Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ha az anyós...

Mit csináljak ha az anyós kijelentette, hogy addig nem lehetek a család tagja míg a tetoválásaimat el nem távolíttatom? Rövid ujjú polóban nem lehetek előtte.

Figyelt kérdés

Számtalanszor feljött ez a téma és nem fogadja el. Senkire sem hallgat.

Azt mondta hogy cafkás a tetoválásom.


2022. febr. 20. 14:26
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
92%
Az sem olyan nagy kérés, hogy ő is varrasson valamit magára és kiálljon melletted. Legalább ez a féreg rıbanc tudná, hogy hol a helye.
2022. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 kovpet ***** válasza:
92%

"elküldött hogy a tésztát melegítsem"


Szerintem itt nem a tetoválással van a baj, hanem... hát, most nem sorolom, de kb mindennel. Menekülj.

2022. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
60%
Ez a tetkógyűlölő kamukérdése lesz...
2022. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
95%

"anyós kijelentette, hogy addig nem lehetek a család tagja míg a tetoválásaimat el nem távolíttatom?"


Ha valóban az anyósod, akkor ezzel már elkésett, nem nem kötelező tartanotok a kapcsolatot.


Ha még nem az, csak potenciális anyós, akkor elgondolkoznék azon, hogy a párom a jövőben a - végtelen számú - potenciális konfliktus helyzetekben hogy fog kiállni mellettem, ha most úgy gondolja, hogy az anyukájának joga van beleszólni abba, hogy van-t tetoválásom, vagy bármi másba a megjelenésemmel kapcsolatban, és joga van feltételekhez kötni, hogy elfogad-e engem a család tagjaként.


Nálam erre a "nem nagy kérés" beszólásra erősen lengene a piros zászló.


Nem volt eddig semmi előjele annak, hogy a párod nem tud nemet mondani az anyukájának, és nem tud kiállni vele szemben magáért vagy érted?

2022. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
95%

Egyszerűen ne reagálj az ilyen tetkós kisasszony megszólításokra, majd ha a neveden szólít. Vagy becézd vissza valahogy pl. öregasszonynak.

Ne foglalkozz vele, ne takargasd magad. Ha nem lát szívesen ne menj, és te se hívd, nem veszítesz vele semmit. Az idő eldönti hogy a fia képes e felnőni a feladathoz hogy te legyél a családja.

2022. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
88%

Ki a fa.szom az anyósod az angol királynő?

A pároddal beszélj hogy állítsa le az anyját. Az anyósnak meg megmondanám hogy kedves Mama nem magának csináltattam a tetkót. Ha nem fogad el így rendben az a maga döntése.

2022. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
95%
Biztos hogy nem csinálnék a tetoválással semmit. Sőt még egyet csináltatnék aztán oda dugnám az orra elé, had nézze. Tudja már hol a helye, saját tested azt csinálsz vele amit akarsz
2022. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
6%
Hát én se szeretem a tetkós suttyókat. Szóval maximálisan meg tudom érteni az anyósodat.
2022. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 qkker1 ***** válasza:
84%

48-as


Téged minősít amit írtál! Semmivel nincs több suttyó a varrottak között, mint a nem varrottak közt!

2022. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
87%

48-as elég suttyó vagy te tetkó nélkül is

🤣

2022. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!