Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ha az anyós...

Mit csináljak ha az anyós kijelentette, hogy addig nem lehetek a család tagja míg a tetoválásaimat el nem távolíttatom? Rövid ujjú polóban nem lehetek előtte.

Figyelt kérdés

Számtalanszor feljött ez a téma és nem fogadja el. Senkire sem hallgat.

Azt mondta hogy cafkás a tetoválásom.


2022. febr. 20. 14:26
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
95%
12-es vagyok, Nem világos semmi,annak a sötét párodnak,hogy a kedves anyukája irányítani akarja az életed,Mert valószínű nem,Egyet tehetsz,tarts egy kis szünetet a párod és te közted,hátha észhez tér,majd ha észhez tért,szépen mond neki hogy nem szeretnél találkozni az anyukájával,és csak úgy lessz ennek az egész kapcsolatnak folytatása,ha tiszteletben tartsa a döntésed, Ennyi
2022. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
94%

65 éves nő vagyok, igazán nem szeretem a tetoválásokat, de ettől még az a véleményem, a bőre mindenkinek magánterülete, ha neki jól esik, hogy akármit is rátetet, az csak rá tartozik. Az esezmbe sem jutna, hogy más embernek meg akarjam mondani, hogy lehet-e tetoválása, illetve, hogy a meglévőt távolítsa el, mert nekem nem tetszik.

A te esetedben meg dupan gáz, hogy a párod nem áll melléd ebben a kérdésben, ez egyértelmüen jelzi, hogy másban sem számolhatsz jobban rá.

Én nem feltétlen ragaszkodnék ehhez a kapcsolathoz, nekem nem felelne meg, ha a párom ennyire anyuka kisfia.

2022. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
96%
Menekülj,sosem te leszel az első a párodnak hanem az anyja.
2022. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
79%
Ennek örömére csináltatnék a férjemmel egy közös tetoválást, hadd örüljön.
2022. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

áhh..

mivel fodrászként dolgozik a párom haját is ő vágja olyanra amilyenre ő akarja

2022. febr. 20. 22:54
 36/55 A kérdező kommentje:
unalmas már a műsor
2022. febr. 20. 22:54
 37/55 anonim ***** válasza:
95%

"Nem egy olyan nagy kérés, és utána békénhagy majd"


Nincs tetoválásom, de ha lenne, és én lennék ilyen helyzetben, akkor jobban aggódnék azon, hogy párom így reagál, mint az, hogy életem hátralévő részében nem kell az anyukájával találkoznom személyesen az ő döntése miatt.

2022. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
80%
Úgy sem az anyós döntése a lényeges nem?
2022. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
88%
Kiröhögném, és nem járnék hozzájuk többet.
2022. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
96%
Nem egy olyan nagy kérés - és te még ezzel a gyökérrel vagy?
2022. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!