Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátom apja egy alkoholista...

Barátom apja egy alkoholista és állandóan kötekszik mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom és én az apjánál lakunk úgy volt, hogy ebben a hónapban költözünk,de egy betegség miatt nem lehet az összes pénzünk rá ment az orvosra.Az apja alkoholista és állandóan kötekszik mindenért.

Egy utolsó trehány ember,ha nem lennék itt a ház tele lenne csótányokkal,egerekkel a retek enne meg mindent szó szerint (én tettem helyre a házat) és mar le is égett volna,de a szomszéd háza is.De ezek ellenére is mi vagyunk a rosszak.Nem tudom mit tegyek


2022. febr. 26. 12:56
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
94%
Az ő háza, azt csinál, amit akar. Nem kellett volna odaköltözni. Tudtad, hogy alkesz, azok a végre megőrülnek. Semmit sem tehetsz, amíg vele laktok, az ő tulajdonában. Míg vér nem folyik, de akkor is azt mondanák a rendőrök, mért nem tetszettek elköltözni.
2022. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Először nem magán orvosom volt,de váltottam, először úgy indult, hogy egy daganat van bennem és úgy döntöttem jobban kivizsgáltatom magam,ha nem tettem volna nem derült volna ki mi is van velem és 40 évesen meghaltam volna... szóval nem bánom, hogy magán orvosom lett
2022. febr. 26. 14:14
 13/39 anonim ***** válasza:
29%
Akkor meg ne nyafogj, és ne akard megszabni hogy más mit tehet meg a saját házában , meg mit nem. Az hogy negyven évesen képtelen vagy előre gondolkodni, az meg már a te bajod.
2022. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Csöppet félre értettél nem vagyok 40 éves...olvasd újra

Amúgy 23 éves vagyok

2022. febr. 26. 14:29
 15/39 anonim ***** válasza:
0%
Az előbb még azt írtad, hogy 40 éves vagy.
2022. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Azt írtam 40 évesen meghaltam volna ebből,hogy a jó istenbe következtettél arra, hogy annyi is vagyok?😑😑👏👏grat okos vagy
2022. febr. 26. 14:53
 17/39 anonim ***** válasza:
41%
Lényegtelen: te teremtettél szar helyzetet, te mentél koloncnak más nyakára, és neked sír a szád hogy milyen az, aki nélkül az utcán lennél a saját hülyeséged miatt. Gondolom nem véletlen hogy a saját szüleidhez sem mehetsz.
2022. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Ha lennének szüleim valószínűleg ott lennék...
2022. febr. 26. 14:55
 19/39 anonim ***** válasza:
48%

Itt sajnos nem fogsz értelmes választ kapni kedves kérdező. A legegyszerűbb, legártatlanabb kérdésekbe is bele tudnak kötni, mert itt nem kell az arcukat mutatni, anoním módon könnyű köcsög lenni, a való életben meg kussolnak.


A párod mit szól ehhez? Nem szól az apjára?

2022. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
24%
Dràgàm az állami gondozott pénzed már el van költve?
2022. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!