Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátom apja egy alkoholista...

Barátom apja egy alkoholista és állandóan kötekszik mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom és én az apjánál lakunk úgy volt, hogy ebben a hónapban költözünk,de egy betegség miatt nem lehet az összes pénzünk rá ment az orvosra.Az apja alkoholista és állandóan kötekszik mindenért.

Egy utolsó trehány ember,ha nem lennék itt a ház tele lenne csótányokkal,egerekkel a retek enne meg mindent szó szerint (én tettem helyre a házat) és mar le is égett volna,de a szomszéd háza is.De ezek ellenére is mi vagyunk a rosszak.Nem tudom mit tegyek


2022. febr. 26. 12:56
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
48%
A kommentelőknek meg gratulálok, értelmes válasz nincs, kötekedés, rosszindulat, gyűlölet van, meg a másik pénztárcájában való turkálás. Menj már be egy kórházba, most csak a kovid van. Sehova nem kapsz időpontot.
2022. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
93%

Én tényleg nem tudom mit lehetne erre a kérdésre válaszolni!


- Elköltözni nem tudtok

- te külön költözni nem tudsz

- após megjegyzéseit nem tudod/nem akarod elengedni a füled mellett


Marad lehetőségnek még, hogy az apóst kiteszed az utcára a saját házából, de ugyebár ez nem lehetséges!


...és a kör bezárult!

2022. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
9%
22-es gratulálok, egy igazi f@szkalap vagy!
2022. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
33%

Kerdezo, ahogy 21 is irta, ide nagyreszt gyokerek es deviansak jarnak.


Kotekedni jonnek vagy szimplan total hulyek gyarto soron dolgoznak es itt adjak ki a feszultseget.


Nem tudom ezek hol elnek hogy szerintuk a TB-s ellatas mind idoben (!) mind minosegben jobb mint egy magan, plane ha komoly dologrol van szo.


A kerdesedre valaszolva sajnalom a helyzetet, de tenylegn em tudsz mit tenni, amint tudtok koltozzetek el. Azt meg hozzatennem, hogy azert az az ember valamiert alkoholista lett, ertem hogy aggressziv meg minden, de ne kriminalizaljuk az embert, fogalmunk sincs mi tortent vele a multban. Segitsegre lenne szuksege, de persze senki nem akar az ilyeneken segiteni.

2022. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
16 éves koromtól dolgozom/dolgoztam a betegség miatt kirúgtak...szakmáim vannak és egyetemre szeretnék menni...nem voltam intézetbe...23 éves vagyok és minden félre tett pénzem egy k.rva orvosra ment el,mert aki TB re megy orvoshoz meg is dögölhet és ezt mindenki tudja...
2022. febr. 26. 15:11
 26/39 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha a kérdésre probálnátok válaszolni én a negatív hozzászólást is elfogadom,de azt már nem amit itt sokan műveltek


A többieknek köszönöm a válaszokat

2022. febr. 26. 15:15
 27/39 anonim ***** válasza:
27%
Táppénzt kaptál? Àllást keresel?
2022. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Persze keresek más állást,de így nehéz,de nem adom fel.

Mikor utolsó napom volt melóba mondtam a főnökömnek mi a helyzet azt mondta 2 hetem van... szóval m1 is

2022. febr. 26. 15:21
 29/39 anonim ***** válasza:
83%
Mire van két heted?
2022. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
69%
Szüleid után nem örököltél?
2022. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!