Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért zavarja őket hogy anyás...

Miért zavarja őket hogy anyás a gyerekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam felteszem a kérdést hátha akad olyan aki hasonló cipőben jár mint én.

Van egy 13hónapos kisfiam és párom szüleit szemmel láthatólag nagyon zavarja hogy anyás a kisfiam, miért????

Mondok egy elég egyértelmű példát hogy miből gondolnám, hogy zavarja Őket vagy legalábbis a párom apját.... pár napja kaptam egy olyan üzenetet tőle ami így szólt : Kisfiad APÁS nyarat FOG csinálni.. Miért akarja meghatározni a kisfiam nyarát, pláne hogy én ne is legyek vele?

Valami oknál fogva nem mentem bele a vitába , pedig szép kis választ írhattam volna de nem akartam feszültséget..

És persze mellette még sokszor szurkálódik gúnyosan ha ott vagyunk és hozzám bújik a fiam

Szerintetek mi az oka hogy zavarja ez?


2022. febr. 28. 14:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Ignoráld. Ennyi. Nem kell se kommentálni, se észrevenni.
2022. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Vagy féltékenyek, vagy nagyon elkényezteted a fiadat, alárendelsz neki mindent ami hosszútávon nem tesz jót a családnak.

Mi az az apás nyár egyébként? Külön vagytok? Mert ha együtt éltek akkor gondolom együtt viszitek ide oda a kisfiút.

2022. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

2./ Együtt élünk igen!

Ha kirándulunk, ha elmentünk valahova mindig 3an... Olyan nincs hogy csak én

2022. febr. 28. 14:19
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Férjednek mutattad ezt az üzenetet? Ha igen, mit szólt hozzá?


Amúgy a nyáron kb. másfél éves lesz a gyereked. Másfél éves gyerek csak akkor legyen az édesanyja nélkül több napon át, ha szükséghelyzet van (pl. kistestvér születik, anyának kórházba kell mennie stb.)


Én a férjed helyében eligazítanám az apámat, hogy nagypapaként meddig terjed az illetékessége. De valószínűleg már a szurkálódásait se hagytam volna szó nélkül. Tényleg, a férjed ezekre nem szól semmit?

2022. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
A férjed mit szól ehhez????
2022. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Mi a férjed reakciója ezekre? Ugye tud róluk?
2022. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Igen, azt mondta részeg volt akkor nem kell az üzenettel foglalkozni....

Nem tudom, hogy vajon szóvá tehette e neki később vagy sem

Hogy azért ezt ne ...

Nem nagyon mer az apjának semmiért szólni, sajnos

2022. febr. 28. 14:33
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
En kedvesen visszaszolnek az ilyesmikre jelezven, hogy teljesen jol van minden igy es pozitiv dolog hogy ennyire anyas.
2022. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Részeges az apja?

Ja, akkor ne vedd a szívedre! Vedd úgy, hogy az alkohol beszélt (írt) belőle!

És persze megértem, hogy egy iszákos emberrel a férjed sem áll le vitatkozni.

2022. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk én alapban nem értem ezt az üzenetet.

Ha csak ennyit írt és nem csak kiemelted a szövegkörnyezetből, akkor egy értelmetlen baromság és tényleg nem kell vele foglalkozni!

Igaza lehet a férjednek, hogy be volt szívva.

2022. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!