Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért zavarja őket hogy anyás...

Miért zavarja őket hogy anyás a gyerekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam felteszem a kérdést hátha akad olyan aki hasonló cipőben jár mint én.

Van egy 13hónapos kisfiam és párom szüleit szemmel láthatólag nagyon zavarja hogy anyás a kisfiam, miért????

Mondok egy elég egyértelmű példát hogy miből gondolnám, hogy zavarja Őket vagy legalábbis a párom apját.... pár napja kaptam egy olyan üzenetet tőle ami így szólt : Kisfiad APÁS nyarat FOG csinálni.. Miért akarja meghatározni a kisfiam nyarát, pláne hogy én ne is legyek vele?

Valami oknál fogva nem mentem bele a vitába , pedig szép kis választ írhattam volna de nem akartam feszültséget..

És persze mellette még sokszor szurkálódik gúnyosan ha ott vagyunk és hozzám bújik a fiam

Szerintetek mi az oka hogy zavarja ez?


2022. febr. 28. 14:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

7: akkor mire fel az ide kiírt kérdés..???


A férjed megmondta a tutit - nem kell vele foglalkoznod. Problem solved.

2022. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
43%
Hozzámentél egy alkoholista fiához és még a kapcsolatot is tartjátok?! Lesznek itt még bajok, masszívan! Ennél durvább hibát nem tudtál volna elkövetni! Óvd a gyerekedet tőle, nem véletlenül bújik hozzád! Több esze van annak a szerencsétlennek, mint az egész bagázsnak!
2022. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

11./ Hát sokszor érzem az apján ezt ezért is tettem fel

Hogy vajon egy nagyszülőnek ez miért gond?! Nem értem..

2022. febr. 28. 14:49
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Feleségével udvariasan, kedvesen bánik a papa?
2022. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

14./ Hát nem igazán..

Nagyon nem látok bele egyébként

Felesége nagyon mutatja kifelé a tökéleteset, de tudom h korántsem az..

2022. febr. 28. 14:56
 16/23 anonim ***** válasza:
97%
Csak azért kérdeztem, mert az alkeszok nagy része semmibe veszi a nőket. Lehet, hogy veled még nem érezteti, de részegen már kóstolgat. Ha ezt a megjegyzést élőben kaptad volna, egész biztos, hogy érezted volna a hangján a gúnyos lekezelést. És nehogy már az ő(!) unokája ne legyen majd "igazi" férfi. Ne foglalkozz vele amíg a mindennapjaitokban nem okoz gondot. A kisfiad meg épp anyás korszakában van, az egy évesek ilyenkor még apuhoz sem mennek annyira mint előtte vagy később.
2022. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%

Mivel alkoholista, ezért esélytelen, hogy a gyerek a felügyeleted nélkül náluk legyen akár egy órát is. Ráadásul a rosszabb fajtából való kötekedős, gonosz bunkóra issza magát (a valódi én, gátlások nélkül). Így aztán lassan, módszeresen megkezdhetnéd a leépítést, hogy később ne legyen örökké szóló lemez, hogy hagyd náluk ilyen-olyan szünetre, vagy ők töltenének nálatok pár hetet nyáron. Te meg lerághatnád az ujjaidat, mikor viszi valami testi sérülésbe a gyerekedet az ittas papa a tökös-férfias programok valamelyikén.

Tehát most ragadd meg az alkalmat, és a legnagyobb családi idillben, mondjuk egy vasárnapi ebédnél kérd meg, hogy ittasan többé ne írjon neked üzenetet. Hebeg, habog, lehet, hogy tényleg nem érti, akkor felolvashatod. Ha azt mondja nem volt ittas (úgyis tudja, hogy az volt) akkor mondd meg, hogy az nagy baj, ez valamennyire mentség lett volna, ha józanul is ilyen akkor te nem ragaszkodnál a személyéhez, elég lesz a felszínes jópofizás köztetek.


Azt pedig nem tudom elfogadni, hogy egy "férfi" aki családot alapított, onnantól hogy meri megtenni, hogy nem mer visszaszólni a családtagjainak? A gyávaság alsó határa sokkal feljebb van, minthogy a családomat kiszolgáltatom, hogy nehogy ..... (nehogy mi??? Apu megver? Vagy anyu rám mordul? Mitől félnek valójában az ilyen teszetosza nyámnyila hapsik??? amiért inkább cserbenhagyják a feleségüket?)

2022. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert nekik a fiúk a szemük fénye. A legjobb, legtökéletesebb, legimádnivalóbb. Csoda hogy a gyerek nem ezt a makulátlan isteni teremtést szereti a legjobban, hanem téged aki másodrangú.
2022. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
89%

Mivel úgy fogalmaztál, hogy a párod szülei, így gondolom anyósod is hasonló véleményen van, mint apósod, de gondolom éppen azért, mert a párod szülei és azt látják, hogy az ő gyermekükkel nem foglalkozik az unoka és ez őket rosszul érinti. Az üzenet után, amit kaptál, nem kicsi a valószínűsége, hogy azt gondolják, hogy te neveled a picit az apja ellen, ezért anyás. Azt vallhatják, hogy egy fiú gyermek ne az anyja szoknyája mögé bújjon, hanem férfias dolgokat csináljon az apjával.

Szerintem hagyd őket figyelmen kívül, csak az a fontos, hogy a picurka jól érezze magát és boldog gyerek legyen. Inkább örülni kellene, hogy szereti az anyukát a gyerkőc, tehát a fiúk jól választott magának feleséget. De valaki írta előttem már, hogy lehet azt gondolják, hogy elkényezteted, de még ha így is van, nekik túl sok közük nincs hozzá. Azt hiszem, akárhogyan is nevelnéd a fiad, mindig találnának benned és a módszereidben hibát. Ha a férjed is azt mondja, hogy nem kell foglalkozni az apjával, mert biztos ivott, akkor ne foglalkozz, nem kell ennek időt és energiát szentelni.

2022. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát! Aranyosak vagytok!
2022. febr. 28. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!