Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom szerint hülye a gyereke...

Apósom szerint hülye a gyerekem, hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
5 hetes a kislányunk, és már nagyon ügyesen követi az arcokat a szemével, néha még a fejét is utánunk fordítja. Persze meg kell várni amíg fókuszál és lassan kell mozdulni hogy követni tudjon. Apósom szinte minden hétvégén jön, odáig van az unokájáért. Ilyenkor mindig sokat szokta dajkálni. Ő is próbálkozik, hogy követi e a kezét, de csak integet a szeme előtt, se nem várja meg hogy fókuszáljon, és túl gyors, így persze hogy nem követi. Mondtuk is neki hogy kell, de visszaszólt hogy ő jobban tudja, ő már felnevelte a saját gyerekeit, és a miénk milyen hülye és fejletlen, nem lesz normális felnőtt belőle. Én persze tudom hogy nem így van de akkor is rosszul esik hallgatni. A férjem szerint csak engedjem el a fülem mellett, vele is így beszélt egész gyerekkorában. Meg is lett az eredménye, egy villanykörtét nem mer becsavarni, nehogy véletlenül elrontsa. Nem akarom hogy a mi kislányunk is ilyen legyen.
2022. ápr. 1. 15:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Zavard haza apósodat a fas*ba,és akkor jöjjön legközelebb,ha normálisan tud viselkedni.Mit képzel magáról az ilyen ember?De tényleg.
2022. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Valahányszor ilyeneket mond a kedves Papa, felszólítjátok a távozásra. Ha megkérdezi miért, megmagyarázzátok, hogy a gyerek önbizalmáért ti vagytok a felelősek, és így látjátok jónak. Ne hagyjátok! Ez full toxikus.
2022. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk ott helyben kellett volna leállítani az Apóst. Az én 5 hetes gyerekemet lehülyézné, ott rögtön kivettem volna a kezéből és kitessékeltem volna a házamból.

Jöhetne, ha javít a modorán.

A férjed pedig csak ne magyarázzon, mert az egy dolog, hogy ő tényleg hülye, aki minden békát lenyel, de ezt nem kellene a családjára is átörökíteni.

2022. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Én végtelenül jámbor lélek vagyok, generált konfliktusokba sem állok bele, általában béke van körülöttem.


De ez túlmegy minden határon, hogy az 5 hetes gyerekemet lehülyézze BÁRKI!

Tuti, hogy megmondtam volna neki dühömben, hogyha a gyerek hülye, akkor azt nyilván tőle örökölte, mert láthatóan nem normális!

Én nem tilthatom innen ki, mert nem csak az enyém a lakás, de szíveskedjen előre szólni, mert akkor én meg a "hülye gyerekem"nem leszünk itthon!

2022. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
A kérdező biztosan anyagilag az apóstól függ, hogy eltűri ezt.
2022. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

“Papa, ha nem tud szépen beszélni a kislányommal, kérem ne jöjjön ide. Szeretjük magát, de ha mégegyszer így beszél a gyerekemről, nem önt fogjuk választani.”


Hát ne haragudj, milyen apa az ilyen aki ezt eltűri? Mondd meg a férjednek, hogy egy férfihez mentél hozzá, nem egy kismacskához, igenis rendezze le az apját!

2022. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig kismacskához ment.
2022. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy minden unoka a nagyapjára ütött, majd nézz rá mosolyogva.
2022. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy nem lesz olyan hülye, mint a nagyapja és kizavarnám a lakásból. Nem is szivesen látnám újra.
2022. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy a férjed jó apa lesz? Amíg nem tud kiállni az apjával szemben, addig nem szültem volna neki gyereket... Vagy válás lesz belőle vagy a gyerek lesz nyámnyila. Gondolom igazi papucs/lábtörtő a férjed.

Mindenképp beszélj a férjeddel, muszáj lesz megoldanotok. Nem egészséges, hogy így beszél az após az unokájáról. És az sem egészséges, hogy a férjed ezt eltűri/ legyint rá. Nemlátja, hogy ez probléma és meg kell oldani. Gondolom a párkapcsolat problémáit is így oldja meg (legyint rá, szőnyeg alá sepri).

2022. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!