Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom szerint hülye a gyereke...

Apósom szerint hülye a gyerekem, hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
5 hetes a kislányunk, és már nagyon ügyesen követi az arcokat a szemével, néha még a fejét is utánunk fordítja. Persze meg kell várni amíg fókuszál és lassan kell mozdulni hogy követni tudjon. Apósom szinte minden hétvégén jön, odáig van az unokájáért. Ilyenkor mindig sokat szokta dajkálni. Ő is próbálkozik, hogy követi e a kezét, de csak integet a szeme előtt, se nem várja meg hogy fókuszáljon, és túl gyors, így persze hogy nem követi. Mondtuk is neki hogy kell, de visszaszólt hogy ő jobban tudja, ő már felnevelte a saját gyerekeit, és a miénk milyen hülye és fejletlen, nem lesz normális felnőtt belőle. Én persze tudom hogy nem így van de akkor is rosszul esik hallgatni. A férjem szerint csak engedjem el a fülem mellett, vele is így beszélt egész gyerekkorában. Meg is lett az eredménye, egy villanykörtét nem mer becsavarni, nehogy véletlenül elrontsa. Nem akarom hogy a mi kislányunk is ilyen legyen.
2022. ápr. 1. 15:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%

Legközelebb ha jön az öreg, állj elé, és az arca előtt integess jó gyorsan. Megsúgom neked, hogy váratlanul éri majd, és nem fog reagálni rá.

Mivel nem reagál rá, mondhatod is neki.

- Nahát ezek szerint maga is vén hülye maradt, hiszen nem tudta követni a kézmozdulatomat.

Ha megcsinálod, akkor írd le, hogy mi volt a reakció. Én tuti ezt csinálnám. ( és ha neki állna feljebb, haza is zavarnám, hogy addig amíg nem képes felfogni a kézmozgást, ne is jöjjön.)

2022. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én békés embernek tartom magam, de eleve azt sem szeretném, hogy valaki minden hétvégén nálam rontsa a levegőt, szóval már ezért is szóltam volna.


Papával meg közölném, hogy ne aggódjon, nem az ő génjeit örökölte a gyerek, szóval elég értelmes lesz.

2022. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám meggyőződéses náci. Amikor a lányom betegen született ugyan úgy dajkalta mintha egészséges lenne. Azt mondta ha lassabban tanul nem baj. Majd bepotolja. Szerinted egy euegenitika hivotol ez mekkora dolog?
2022. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%
Ez 1x történt vagy rendszeres? Utóbbit nem hagynám (nem vinném a gyereket a nagypapa közelébe). Ha csak 1x volt, akkor "elfelejteném".
2022. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd neki, hogy az unokák a nagyszülőkre hasonlítanak többnyire.
2022. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennél a mondatnál látta volna utoljára após az unokáját.
2022. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Odáig van tőle, de hülyézi???
2022. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
El kell küldeni melegebb éghajlatra, sajnos az iyleneknél nem nagyon van más megoldás.
2022. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki lehülyézné az én kisbabámat, elküldeném a f@szba, és soha nem is engedném a gyerek közelébe. Mondjuk szerintem inkább az a hülye aki ilyen mond egy öt hetes picire. Normálatlan idióta...
2022. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Kiraknám, mint macskát szarni, aztán megmondanám a férjemnek, hogy az após az én házamba többé be nem teszi a lábát és a gyerekkel se találkozhat többé.
2022. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!