Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mas is van ooyan helyzetbe h...

Mas is van ooyan helyzetbe h anyosek kulonbseget tesznek a ket gyerekuk es annak menyei kozott?

Figyelt kérdés
A ferjem orokke fekete barany volt a csaladba,elso pillanattol engem se birt anyosom,mig a nagyobbik fiat es annak parjat isteniti-orokke azt hallgatom hogy a masik gyermeke tarsa mennyire ugyes es a tobbi-jelzem a csaj 38 eves en meg 23...szerintem osze se lehet minket hasonlitani mikor en meg csak most indulok az eletben,multkor vettem egy butort nalunk a hazba es mar azt vagta hozzam anyosom hogy utanozni akarom a masik fiaekat mert ott is krem szinu a berendezes.Tovabba megy a szivatas reszukrol hogy mi semmik vagyunk,masoknak is ezt sirjak...en 23 vagyok a ferjem 25...a nagyobbik fia meg 36 es a parja 38...nem egy kategoria,nem is egy eletfelfogas nem tudom felfogni miert kell belenk kotni allandoan emiatt.Raadasul meg a parom testvereek reszerol is allandoan megy ez a hasonlitgatas...mi ertelme ennek?
2022. ápr. 1. 16:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Hát annak, amit írtál, nem sok...

Miért nem élitek a saját életeteket? Nem mindegy, hogy mások kiről mit gondolnak?

2022. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
És miért tartjátok velük a kapcsolatot?
2022. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mert halistennek mind egy nagy házba élünk...mert anyós egyik gyerekét se tanittatta ki hanem ravette hogy menjenek hamar dolgozni es epitsenek egy 3 szintes palotat 3 lakresszel es mindenki bekeben egyutt fog elni...mindket gyerek igy tett es most gyujtunk.hogy eltudjunk huzni innen de a novekvo inflacio nem segitett ra a helyzetunkre
2022. ápr. 1. 16:23
 4/22 A kérdező kommentje:
Azt akarta hogy egyik gyermeke se menjen el innen mert o aztan abba belehal...
2022. ápr. 1. 16:24
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Máris elköltözhettek némi kölcsön felvétele árán. Ha ez így jobb, akkor meg maradtok még egy ideig, és kibírjátok, amíg össze nem gyűlik a pénz.
2022. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Babaváró + falusi csok, már amíg vannak ezek a lehetőségek, hétvégén választás, a fene se tudja mi lesz utána, bárki is jön.
2022. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

"Azt akarta"- és meg is kapta amit akart, hisz ott laktok mindannyian.


Nyílván nehéz, de örülj annak, hogy van hol laknotok, nagy segítség ez a mai világban, hisz gondolom a te szüleidhez nem tudtok költözni, különben már megtettétek volna.

2022. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
mondjuk ha titeket nem kedvel, nem tudom miért akarta, hogy ott lakjatok
2022. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
58%

Teljes mértékbe átérzem ezt a problémát. Én hasonló cipőben jártam, mint az urad. Aztán rájöttem, hogy nem azért viselkednek így, mert nem szeretnének, hanem mert azt akarják, hogy több legyek. Aztán hajtottam mint állat, és büszkék rám, mindenkinek azt mondokatják, hogy milyen csoda lett ebből a hülye kölökből.


Ha pedig nagyon zavar mond meg nekik, hogy elég legyen a kritikából. Nem hiszem, hogy ne szeretnék, ne lennének büszkék az uradra.

2022. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk már pl.a leírásodból is érződik, hogy sz@rkavaró vagy, fölényeskedsz, azért vergődsz mert a másik csajt kedvelik, mintha mást nem lehetne kedvelni, csak téged. De téged kötelelzően. És érdemnek tekinted hogy 23 vagy a másik meg 38. Na ez pont elég ahhoz hogy ne kedveljenek.
2022. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!