Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mas is van ooyan helyzetbe h...

Mas is van ooyan helyzetbe h anyosek kulonbseget tesznek a ket gyerekuk es annak menyei kozott?

Figyelt kérdés
A ferjem orokke fekete barany volt a csaladba,elso pillanattol engem se birt anyosom,mig a nagyobbik fiat es annak parjat isteniti-orokke azt hallgatom hogy a masik gyermeke tarsa mennyire ugyes es a tobbi-jelzem a csaj 38 eves en meg 23...szerintem osze se lehet minket hasonlitani mikor en meg csak most indulok az eletben,multkor vettem egy butort nalunk a hazba es mar azt vagta hozzam anyosom hogy utanozni akarom a masik fiaekat mert ott is krem szinu a berendezes.Tovabba megy a szivatas reszukrol hogy mi semmik vagyunk,masoknak is ezt sirjak...en 23 vagyok a ferjem 25...a nagyobbik fia meg 36 es a parja 38...nem egy kategoria,nem is egy eletfelfogas nem tudom felfogni miert kell belenk kotni allandoan emiatt.Raadasul meg a parom testvereek reszerol is allandoan megy ez a hasonlitgatas...mi ertelme ennek?
2022. ápr. 1. 16:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk a 3000 eurós holmi eladása miatt becammogtam volna a rendőrségre és ismeretlen tettes ellen feljelentést tettem volna.


Ennek a családnak nem fizetnék be semmit.


A lehető legkevesebbet találkoznék mind anyósékkal, mind a tesómékkal.


Nen bútorokra és felújításra költeném a pénzem, hanem megtakarítanék.


Nem raknék ki számukra elérhető helyre ellopható dolgokat.


Visszaszólnék anyósnak, ha kiabál.


Elgondolkodnék az albérletbe költözésen.


Ha vannak, akkor elkezdeném a szomszédokkal, rokonokkal felvenni a kapcsolatot, és időnként mesélnék nekik arról, hogy mi történik otthon. (Pl. arról, hogy a tesó eladta az ajándékot, vagy arról, hogy a nagyszülők nem szeretik az unokájukat stb.), hogyha anyuéktól elköltöztök, akkor ne a teljes családot veszítsétwk el.

2022. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
59%

Költözzetek el! Nem tudsz mást!

Figyelj! Erre ez az egyetlen megoldás és neked is jobb lesz. Úgy nem kell őket sem látni, nem kell hallgatni őket és albérletben több jogod van bármihez, mintha szülőnél lennél, aki pláne nem a te szülőd. Vedd rá a párod vagy közöld vele, hogy te mész és megy e veled? Tudom, hogy költségesebb, de valamit valamiért. Ha annyira rossz, be fogjátok vállalni. Ha már fogják a cuccaitokat és eladják és ez is teljesen rendben van nekik, hát ilyen helyen nem maradnék tovább!


Saját tapasztalatból mondom. Én is beköltöztem mert anyós belenevelte a fiába, hogy az albérlet ördögtől való és meg fog halni éhen ha elmegy és nem segíti ki őt anyagilag... Első perctől pumpolta a fiát szerintem, amikor képbe kerültem, hogy nehogy megforduljon a gondolat is benne akár!

Beköltöztem hozzájuk, mert jó nagy hülye voltam és én engedtem... Annyira elmérgesedett a helyzet, mert próbáltak elmarni, lelkileg kicsinálni és nagyon sokáig tűrtem nekik, de aztán elegem lett. Mondtam a páromnak, elegem van a családjából, akik folyton csak bántanak és nem én akartam itt lakni, csak miatta mentem bele de nem fogok tovább ott maradni. Fizetek 100szor egy idegennek, mert végülis náluk is egy idegen vagyok mai napig! Nekem mindegy melyik idegennek adom a pénzt. Csak a többi idegen nem tesz tönkre lelkileg szándékosan. Úgyhogy eljöttünk. Nagyon boldog voltam az albérletben, végre felnőhettünk, hagytak élni, nem basz.gattak, nem éreztette senki mindennap hogy egy senki vagyok.


Szóval hajrá!

Költözés!

2022. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!